Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét "minősége"...

Anni_ kérdése:

Az együttlét "minősége" befolyásolhatja a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy például akkor nagyobb az esélye a fogantatásnak, mikor az együttlét érzékibb és szenvedélyesebb, vagy az is ugyan olyan sikert hozhat, ha különösebb elsöprő vágyak nélkül van együtt a pár? (itt nem a muszájból történő gyerekcsinálós szexre gondolok, hanem csak egy olyan együttlétre, ami nem hagy örök nyomot az ember emlékezetében, de attól még ott és akkor jó, és nem kötelességből van)

Aki már volt terhes, vagy éppen az, mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban?


2013. máj. 28. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Nekünk akkor nem lenne gyermekünk, ha ez befolyásolná.

2013. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a terhesség akkor jöhet létre, ha ondó jut a hüvelybe. ebből a szempontból nincs semmi össefüggésben azzal, h élvezetes-e a szex. uakkaor meg nem erősített tapasztalatok szerint mégis nagyobb az esély, talán mert az orgazmus okozhat spontán peteérést :)
2013. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyes válaszoló!Bocsi de ezen akkorát nevettem! :DDDD De igazad van,aki például régóta akar babát az mindent bevet az ügy érdekében,még ha a kedv nincs is meg!Mi is így vagyunk! :)
2013. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk igaz nagyon jó volt az együttlét, új pózt próbáltunk ki, de szerintem sem valószínűsíthető, hogy befolyásolná a teherbeesés esélyét a fenti tényező..
2013. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem befolyasolja. Biztosan nem lennek terhes, ha befolyasolna, ugyanis nekunk egy spontan (eleg gyorsan veget ero) aktus alatt jott ossze.
2013. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem...köszönöm a válaszaitokat. Én is így gondoltam egyébként.
2013. máj. 28. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:

pedig egyébként annyi szerepe igenis, h van, h egy oldott, nem görcsös, örömteli együttlét során könnyebben megfoganhat a baba, mint két stresszes, évek óta hőmérőző, gyereken szorongó pár esetében, akik gyakran kötelező feladatnak fogják fel a szexet. ez a része bizonyított tény (ezért mondják, h jobb eséllyel összejön a baba, ha nem görcsölnek rá, mert ott már kilakul egy pszichés blokk).


röviden: növeli az esélyeket, de nem elengedhetetlen feltétele!

2013. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már hallottam én is, viszont nem igazán értem, mert attól, hogy rágörcsöl a pár a babára, ugyanúgy kerül ondó a hüvelybe, mint ha nem aggódnának semmin, nem? Mindenesetre fura ez...
2013. máj. 29. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!