Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni cici érzékenysé...

Peteérés utáni cici érzékenység jót jelent vagy általános?

Figyelt kérdés

a héten volt peteérésem 20-tól 24 ig voltam termékeny elvileg,és "elvileg 23-24" volt a peteérésem!tegnaptól érzékeny a bimbóm,ma még melltartót sem vettem fel!ezeken a napokon voltunk együtt a férjemmel:5,10,14,15,18,22,24

Ezek jó időpontok szerintetek?


2013. máj. 26. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az időpontok jók, de valószínű a bimbód még a petérés hatására érzékenyek.ilyenkor még nem jelentkeznek terhes tünetek, csak a peteérés után 12-14 nappal...és még az is ritka általában 6 hetesen jelentkeznek a tipikus terhes tünetek.

Legyél türelmes kedves kérdező már nem sokat kell várnod:)

2013. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés,köszönöm a válaszod!Valószínűleg volt gyulladás a szervezetemben mert 2 hétig fájdogált a hasam meg sokat pisiltem,tegnap egésznap tőzegáfonya és cickafark teát ittam és ma még nem érzem a hasfájást,remélem ki tudom magam kúrálni! és nem befolyásolta a baba jövetelét:)
2013. máj. 26. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!