Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal szeretnénk kisbabát...

A párommal szeretnénk kisbabát, már elég rég óta próbálkozunk. Van valami tuti tippetek?

Figyelt kérdés
Párom már vol vizsgálaton Vele minden ok.
2008. jún. 18. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tuti tippjei nincsennek az embernek,esetleg ötletei.Te is voltál orvosnál ugye.Egyébként szerintem nagyon sokat számit,ha az ember nem akarja olyan görcsösen.Nagyon sok ismerösömnél beigazolodott,mikor már nem görcsöltek annyira összejött.Orvosoddal is beszélhetsz,vannak más beavatkozások,még a lombik elött.Sok sikert kivánok.
2008. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ovuteszt, mikroszkóp, hőmérő...

nem tudom milyen "praktikákat" vetettetek be eddig

2008. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mi praktikankat egy kedves szuleszno ismerosunk javasolta: a ciklus 10. napjatol a 20. napjaig masfel-ketnaponta szeretkezni. (ciklusod elso napja ugye a menstruaciod elso napja). Az elso probalkozos honapban figyeltem a peteerest, es celiranyosan akkor voltunk egyutt, de nem sikerult elkapni.

Masodik honapban vegigcsinaltuk a 10-20. nap kozotti akciokat, es terhes lettem :)

27 hetes kismami

2008. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 12 órás váltóműszakban a hőmérőzés kizárva és a 10-20. napokon való állandó szeretkezés is, mivel meglehetősen fáradt vagyok.A mikroszkópot meg nem lehet kapni a környékünkön sehol, pedig pesti vagyok. A görcsösség meg nem jellemző, pusztán érdeklődök! Fogadok, ezt olyas valaki írta akinek már van gyermeke....
2008. jún. 19. 06:49
 5/6 anonim ***** válasza:
neten úgy tudom meg lehet rendelni a mikroszkópot ha szeretnél; én speciel az auchan óbudában vettem a gyógyszertárban
2008. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan irta akinek van gyereke.
2008. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!