Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt peteérésem ennél a...

Volt peteérésem ennél a görbénél? És tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 4. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia , ha 29 naposak a ciklusaid akkor kb 15. napon lesz ovu, a 16mm még nő egy kicsit. Szerintem ezek tudatában pár nap mulva ovu, csinálj a napokban minden nap ovu tesztet, utána kell min 10 nap a mensiig, ill. a beágyazódásig, ennyi idő kell a hormonoknak hogy előkészítsék a méh falát. Ha valkinek ez a fázis kevesebb akkor nagyon kicsi az esélye a babára, de ez nálad nem így van.
2009. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Olyan aranyos vagy!Tartod bennem a lelket!Csak aztán a tüszőm meg is repedjem ám!!!Nálad mi a helyzet?Van baba,vagy most tervezitek???
2009. okt. 5. 13:22
 13/17 anonim ***** válasza:

Már egy ideje úgy vagyunk hogy jöhet a baba, de az elmúlt két hónapban kezdtem figyelni a jeleket, és ez az első hónapom hogy hőmérőzök. csatoloma görbémet nézd meg.

[link]

2009. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szép a görbéd!Szerintem neked biztsan összejön a baba...úgy legyen!!!

Nem tudod esetleg,h milyen vastag a méhnyálkahártyád?Azt hallottam 10mm-esnek minimum lennie kell a megfelelő beágyazódáshoz!

2009. okt. 5. 15:08
 15/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm a dicséretet. Azt nem tudom, hogy milyen vastag nem voltam még orvosnál.

Tavaly év végén elmentem egy szűrésre (éves) és akkor beszéltem a dokival hogy szeretnénk babát. Ennyi semmilyen más

2009. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

megszakadt...

Tehát más vizsgálaton még nem voltam, csak próbálkozunk.

Lassan megyek az évesre és majd akkor csináltatok egy vérvételt meg elviszem a görbéimet.Ennyi.

De remélem baba miatt kell mennem:-))))

2009. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok neked is!!!

Amúgy nem tudom kedves válaszolók,h hallotatok-e vagy olvastátok-e a Dr.Info oldalt?Én ma találtam rá,nagyon sok hasznos dolog/infó olvasható az oldalon.Ajánlom figyelmetekbe!

2009. okt. 5. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!