Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt peteérésem ennél a...

Volt peteérésem ennél a görbénél? És tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 4. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia , kezd azzal, hogy a ciklus .hu-n a beállításoknál , írd be, hogy kb hány napos a ciklusod, mert itt ha jól látom 195 napot hoz.a másik, hogy ha most kezted el a mérést akkor a mensi első napjától írd csak me az adatokat, pontossabban fog számolni.lehet hogy a napokaban lesz a pé-d
2009. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Be van állítva rendesen.Nem értem miért ír ennyit?29 naposak a ciklusaim,de sokszor elég változó.31napnál soha nem volt hosszabb,de 22napnál sem volt rövidebb.

Szóval akkkor ebben a hónapban sem reménykedhetek már?

2009. okt. 4. 10:02
 3/17 anonim ***** válasza:
dehogynem, most pé után majd szépen tüszőrepedés, és ha a hőd elindul felfelé akkor esélyes vagy. Sok sikert.
2009. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Olyan jól esik a bíztató szavad!Nagyon köszönöm,akkor még kicsit eménykedhetem?Mi van akkor ha nem megy feljebb a hőm?Akkor nem volt tüszőrepim?
2009. okt. 4. 11:56
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem megy feljebb akkor nem volt tüszőrepedés, vagy nincs sárgatest ami termelné azt a hormont ami a beágyazódást segíti. ettől menne fela hőd
2009. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Szerintem ebben a hóban nem jön össze,mert túl korán lett pém.Vagy ez nem befolyásolja?Mennyi idő kell a sárgatetnek hogy termelődjön?Mi befolyásolja?Én ehhez tök hülye vagyok,csak eménykedni tudok..

Még lenne egy olyan kérdésem:Ha nyugtalanul alszom esetleg éjjel,vagy többször felkelek,akor az mennyire befolyásolja a hőt?

2009. okt. 4. 17:27
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai a pé-d, ez változó , a lényeg hogy a mensi előtt van 12-16 nappal, de általában 14 nappal mensi előtt, nekem spec. 16 nappal előtte lehet, és mivel 30 naposak a ciklusaim így kb a 14. nap van pé.

A sárgatestnek min 10 nap kell hogy annyi hormont termeljen ami elegendő az esetleges beágyazódáshoz.

Azt nem tudom hogy a nyugtalan alvás befolyásoló e, én is mostánában többször megébredek.

2009. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!!

A 10 napot a ciklus első napjától kell számolni?Mert ha ebből a görbémből indulok ki,akkor nekem csak 9 napom volt rá ugye?Vagy ma lehet még tüszőrepim?Mert akkor meg van a 10 nap.Olyan tanácstalan vagyok,jól jönnek a segítő szavak...

2009. okt. 4. 20:21
 9/17 anonim ***** válasza:
SZia, a 10 napot az ovuláció után kell számolni, tehát kb a hő emelkedésétől , ill előtte 1-2. naptól.
2009. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az ovulációtól kell számolni a 10 napot???Akkor már tényleg nem értem:(((

Akkor baba tuti nem lesz:(

De amit megint nem értek:Ma voltam nődokinál,uh-n megnézett,és mondta,hogy van egy 16mm-es tüszőm jobb oldalon.Még nem repedt meg.Nyákom közepes mennyiségű,jól nyújtható.Endometrium:4,1mm(szóval elég vastag)

Ma kíváncsiságból ovuteszteltem,és megint kezd két csík lenni.Hát akkor lehet az előző + teszt volt rossz?Vagy már én sem tudom mikor kellene lennie pémnek.A ciklus.hu szerint 8-án.szept 23-án volt az utolsó mensim első napja,29 naposak a ciklusaim.Ma a hőm 1 fokkal esett.

[link]

Ez a legfrissebb görbém.

Azért jeleztem a diagrammon ---at,mert az ovu teszten bár jól látszik,de halványabb a tesztcsík mint a kontrollcsík.

Segítsetek,hogy mi van már velem?Volt pém?VAGY CSAK MOST LESZ?

2009. okt. 5. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!