Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt pé-m? Szerintetek ha az...

Volt pé-m? Szerintetek ha az ovu teszt + volt aznap és előtte, akkor volt biztosan peteérésem és tüszőrepedésem is? Van esélyem a babára?

Figyelt kérdés
sziasztok! sajnos pont a 14. napon felejtettem el reggel megmérni a hőm, így az a nap kimaradt :(
2010. júl. 7. 10:44
 1/8 A kérdező kommentje:

lemaradt :)


[link]

2010. júl. 7. 10:44
 2/8 anonim ***** válasza:
igen. a görbe is eléggé azt mutatja :)
2010. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-Pont jókor voltatok együtt..biztos, hogy volt tüszőrepid és peteérésed mivel a hőd emelkedni kezdett..anovus ciklusba nem emelkedik meg a hő:) tehát nyugi van..jókor voltatok együtt:) megy a drukk:))
2010. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi Lányok :) úúúgy szeretném, ha összejönne, sajnos a párom sokat utazik, így alig-alig tudunk együtt lenni, talán most...a ciklus 12. napján voltam UH-n, akkor azt mondta a doki, hogy van 1 db 15mmes petesejtem...szerintetek az megérhetett addigra?
2010. júl. 7. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megérhetett. Drukkolok neked!:))
2010. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11.napon volt 22mm..és akkor mondta a doki, hogy még aznap vagy másnap megreped..naponta egy két milit nő..kb 20-nak kell lennie a repedéshez..de megprepedt neked nyugi:)
2010. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm Nektek :) már nagyon várom, hogy sikerült e.


kedves utolsó, Neked megrepedt, lett baba? :)

2010. júl. 7. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden hónapban megreped..de egy éve próbálkozunk és még nem jött össze..de ami késik nem múlik..pedig vágyunk nagyon egy kistesóra:)semmi hormon bajom nincs, minden okés és mégsem jött össze..de majd ezután:)
2010. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!