Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előbb csináltam egy one...

Az előbb csináltam egy one step tesztet, két párhuzamos csík kellett volna legyen ha terhes vagyok, erre a kontrol ablakban volt egy függőleges csík és a másik ablakban egy halvány vízszintes. Most akkor mi van, rossz a teszt, terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy tesztet, és mégegyszer csináld meg..az biztosabb..
2008. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kontroll ablakban kell,hogy legyen csík,mert az jelzi,hogy működött a teszt.

Vegyél még egy tesztet,de másfajtát!

2008. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet rossz a teszt, vegyél mégegyet. de ha két csík azért volt lehet baba, szerintem vagyél másikat de csak 2 nap múlva csináld meg mert akkor már erösebben kell hogy mutasa.
2008. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na igen, de az a baj, hogy a kontroll ablakban és a másik ablakban is függőleges csík kellett volna legyen. nekem viszont a kontroll ablakban függőleges volt a másik ablakban vízszintes! ez mi a fene???
2008. jún. 18. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy rossz volt a teszt. Ismételd meg reggeli első vizeletből.
2008. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!