Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ilyen rossz a Lily teszt?

Tényleg ilyen rossz a Lily teszt?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem pozitívat vele. Nem várt után 2 nappal délután. Viszont itt olvastam, hogy milyen sokszor mutatott rossz eredményt. Akkor holnap vegyek másikat? Nem jött meg azóta sem, és fáradt, ingerült vagyok, a szagokat intenzíven érzem. Nem merem magam semmibe beleélni. Képet nem tudok feltenni, mert már délután csináltam a tesztet, ami azonnal kimuatatta a második csíkot, halványan, majd 3 percben egyre erősödött, de azonnal kijött a második csík.
2011. jún. 30. 21:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
én eddig csak jókat olvastam róla!én is azt vetem majd jövőhéten csinálom meg!
2011. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én 3 tesztet vettem.egybe nem biztam.persze mind a 3 pozitiv lett :)
2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
azért a hamis pozitív nem túl gyakori... :)
2011. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
engem nem csapott be se poz. se neg. eredmény esetében sem
2011. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!! Holnap ellövöm reggel a másikat, ami még benne van és ha az mást mutat akkor veszek másikat:) Bár ennyit azért nem szokott késni.
2011. jún. 30. 21:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig mutatott valamit, na de az szürke színű volt, azonnal kijött,nem babás teszt volt egyik sem, ha neked színes akkor az bizony pozitív.
2011. júl. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor nem szabad csak figyelembe venni,ha időn túli, vagy szürkés a csík,mert az szellemkép! biztos ami biztos, és te is megnyugszol, ha a mai is ezt mutatja majd! GRATULÁLOK! :D
2011. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem pozitívat mutatott rózsaszínűen és nem voltam terhes. Többet nem veszek ilyen tesztet.
2011. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

09:34-es vagyok:

és 3 percen belül mutatta!


Neked drukkolok!

2011. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na ma vettem Corax tesztet és az is pozitív volt és nem első pisiből csináltam, hanem most délután.De nem élem bele magam semmibe, mert kivették 3 hónapja az egyik petevezetékem méhen kívüli miatt. Most ez volt az első próbálkozásunk azóta. Cickafark teát ittam, most iszom majd mától a palástfüvet. Egy hónap múlva tudok csak dokihoz menni, szóval addig lesz aminek lennie kell. Sajnos dokim egy hónapig szabin van. Nincs valakinek valami jó nőgyógyász ajánlata? akihez eddig jártam elnézte a méhen kívülimet, nem szívesen mennék hozzá, de ismeretlenül se mennék sehova. Annyi rossz tapasztalatom volt már...

Köszönöm a segítséget! Szóval a Lily is jó volt nekem:) Remélem legalábbis:)

2011. júl. 1. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!