Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ilyen rossz a Lily teszt?

Tényleg ilyen rossz a Lily teszt?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem pozitívat vele. Nem várt után 2 nappal délután. Viszont itt olvastam, hogy milyen sokszor mutatott rossz eredményt. Akkor holnap vegyek másikat? Nem jött meg azóta sem, és fáradt, ingerült vagyok, a szagokat intenzíven érzem. Nem merem magam semmibe beleélni. Képet nem tudok feltenni, mert már délután csináltam a tesztet, ami azonnal kimuatatta a második csíkot, halványan, majd 3 percben egyre erősödött, de azonnal kijött a második csík.
2011. jún. 30. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnom ami veled történt, igazán együtt érzek, nekem is méhenkívüli terh. volt, márciusban műtöttek, egy vezetékkel "szegényebb" lettem.

Nagyon sok erőt kívánok, és hogy minden rendben legyen!!

Első babátok lenne?

Merre keresel nőgyógyászt? Hol műtöttek?

Nekünk van egy kislányunk.

Most valamiért nekem késik a mensim 3-4 napja.Hétfő-keddre vártam, csüt. csináltam egy tesztet, ami neg. lett.

A műtét utántól eddig norm. volt a ciklusom, bár amit most megfigyeltem, hogy 17-18.cikl.napon volt tojásfeh.szerű-váladék.(az ovuláció lehet hogy akkor történt), így ehez képest pedig talán elfogadható hogy még nem jött meg.Egyébként a cikl. 14.napján voltunk együtt. Ki tudja?.., bár nem hiszem...

"D"

2011. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy Te is átélted azt amit én. Tétényiben voltam és ott is műtöttek. Valami budapesti orvos jó lenne, aki nem akar azonnal lehúzni, és nem hív vissza minden apróság miatt a magánrendelésére.

Nekem már van egy kislányom. Engem is márciusban műtöttek. Hát, most már erősödtek a tünetek és fáj a fejem is. Lányomnál is ez volt a kezdet... Remélem most sikerült a kistesó. Nagyon vártuk már Őt is.

Neked is fel a fejjel!!! Állítóleg méhen kívüli után hamarabb összejöhet, mert a szervezet emlékszik a terhességre. Minden jót Nektek!!

2011. júl. 1. 20:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Köszi a jó kívánságokat. Biztos neked is sok erőt ad kislámyotok mindennapi jelenléte, mennyi idős?

Nekünk 2 éves múlt, és Ő (is)sok erőt ad.

Majd lesz tesókája.

Engem a 2.sz. Klinikán műtöttek, nagyon kedves DR.nő műtött ,és járnék is tovább hozzá, (egyébként hozzá csak véletlen kerültem, a méhenkívülit Ő diagnoztizálta),csak sajna külfőldre megy dolgozni, ajánlott más valakit, még nem tudom én sem hogy hogyan tovább, majd ha aktuális lesz. Talán akit ajánlott, 13.ker.-ben van mag. rendelője, és Klinikára jár be.

Vigyázz magadra, minden jót kívánok nektek! "D"

2011. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, én egyáltalán nem bízom a Lily tesztben. 2 éve, amikor terhes voltam, csináltam egy Gabriel pozit. Rá 3 napra vettem egy Lilyt, mert hogy jó olcsó, az negatív lett. Teljesen kiakadtam. Gyorsan gyógyszertár, megvettem a legdrágább tesztet, ami szintén pozi lett. Az orvosnál kiderült, h tényleg terhes vagyok. Soha többé nem veszek Lilyt!
2011. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!