Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Észre fogom venni a beágyazódá...

Észre fogom venni a beágyazódást? SOS?

Figyelt kérdés
sziasztok:) a hónapban 7-én jött meg a havim( 3 nap csúszással) előtte teszteltem negatívat,megjött és 4 napig csak barnáztam a nagy hasfájások sem voltak mint szoktak:/ azóta is mindennap érzem a hasamat,mindennap szúrkálgat kicsit,mint menzesz előtt!iszom a tőzegáfonya teát,de felfázva nem vagyok,többet pisilek az igaz,de nem csíp,és sokkal álmosabb vagyok nap mint nap mint régen!napközben is tudok aludni végre:) a hónapban is próbálkozunk a párommal 24-én lesz a ciklus.hu- szerint peteérésem,mi már 17-től 2 naponta együtt vagyunk a párommal meg persze előtte is!így h.szúrkál a hasam fogom érezni a beágyazósádt esetleg?
2013. máj. 22. 09:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény? Teszteltél? Van baba?
2013. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!