Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Észre fogom venni a beágyazódá...

Észre fogom venni a beágyazódást? SOS?

Figyelt kérdés
sziasztok:) a hónapban 7-én jött meg a havim( 3 nap csúszással) előtte teszteltem negatívat,megjött és 4 napig csak barnáztam a nagy hasfájások sem voltak mint szoktak:/ azóta is mindennap érzem a hasamat,mindennap szúrkálgat kicsit,mint menzesz előtt!iszom a tőzegáfonya teát,de felfázva nem vagyok,többet pisilek az igaz,de nem csíp,és sokkal álmosabb vagyok nap mint nap mint régen!napközben is tudok aludni végre:) a hónapban is próbálkozunk a párommal 24-én lesz a ciklus.hu- szerint peteérésem,mi már 17-től 2 naponta együtt vagyunk a párommal meg persze előtte is!így h.szúrkál a hasam fogom érezni a beágyazósádt esetleg?
2013. máj. 22. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A beágyazódást nem lehet érezni
2013. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mégis sokan érzik,minden ember más!csak remélem én is észre fogom venni valahogyan!hirtelen mozdulatra most is összerándult a jobb petefészekmnél,illetve a nunimba is nyilalgat:P remélem egy kis csoda készül bent!
2013. máj. 22. 09:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A nunidba? Hány éves vagy, 5? :D

Egyébként én pici szúrásokat éreztem akkor, mikor a beágyazódás volt.

2013. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem éreztem semmit.

Bár mindenki más...

2013. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit sem éreztem
2013. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor nyílalt , szúrt alul, mikor felfáztam!!!

Egyik terhességnél sem ereztem beágyazódást, vérzés sem volt, semmi...

2013. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem,pedig egyszerre 3-an ágyazódtak be...
2013. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akik már régóta várják a csodát, de nem jön, azok általában sokkal jobban figyelnek a testük minden jelzésére, és sokkal jobban figyelik azt.

De ahhoz hogy biztosan tudjuk, és érezzük az odabent zajló változásokat, több hónapon keresztül kell figyelni a ciklusunkat, és a ciklus előrehaladtával a jeleket, a mellünket, nemi szervet, hasi érzést, petefészek nyilallást. Tehát ha te régóta figyeled a jeleket, van rá esély hogy megérezd, és ne keverd össze mással. Viszont ha valaki nagyon vágyik már egy babára, sokszor áltüneteket észlel csak, és valójában semmi sem történik.


Összefoglalva egyetlen biztosnak mondható jel van, ha a nemvárt elmaradása után 2 nappal pozitív a teszt.

2013. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Mivel nagyon babát szeretnétek, produkálsz tünetet akarva-akaratlanul is. Ha már megtörtént a beágyazódás, és tuti babás leszel, utólag már valószínűleg fogod tudni, hogy mikor lehetett a beágyazódás, de addig sztem felesleges találgatni.

Nálam álmosság, hányinger, hőemelkedés érzés, hasfájás volt. Azt hittem, influenza lesz.

2013. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen tudom,hogy képes vagyok tüneteket produkálni sajnos:/ de már régóta szeretnék babát,és még csak most vágtunk bele:) csak az az érdekes,hogy a cicim duplája lett,illetve a menzesz helyetti barnázás:/ a legdurvább felfázásnál sem volt
2013. máj. 22. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!