Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg olyan sok mellékhatása...

Tényleg olyan sok mellékhatása van clostinak?

Figyelt kérdés
Most írta fel a doki. UH-n is akarja követni a peteérésemet. Azt mondta csak picit alacsony a progreszteron szint, először nem is akarta felírni, de aztán mondtam, hogy már nagyon szeretnék babás lenni.
2009. okt. 2. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia nekem hőhullámaim voltak tőle és meghíztam. van, aki pattanásos lesz, azt hiszem, kettős látást meg a durvábbakat még nem írta itt senki. Ha alacsony a progeszteron, akkor szükséged van rá, különben nem tud megtapadni a baba.

Sok sikert!

2009. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia . A closti a progeszteront nem befolyàsolja Utrogestan kùpot kellene felíratni a dokival amit az ovu utàn kell hasznàlni.Említsd meg neki!

Hôhullàmokra szàmíthatsz a clostitòl az nàlam is volt.

2009. okt. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt tőle!
2009. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. De befolyásolja a progeszteront, mert nekem is alacsony volt egy kicsit, és Clostit kaptam rá. A harmadik hónapban lettem terhes.
2009. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kicsit aggódom a mellékhatásoktol pláne ha nem is segít. De nem így kellene hozzá állnom, igaz? Csak már reménykedni sem merek.
2009. okt. 3. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Az inszeminàciòmnàl clostival stimulàltak majd az inszem utàn 2x2 utrogestant kellett hasznàlni .Ha befolyàsolnà a closti a progesteront akkor mièrt is kell az utrogestan ? Az Utrogestan 100 mg progesteront tartalmaz hüvelykapszukànkènt.

Az alacsony progi szinten az utro segíthet a closti önmagàban kevès.

2009. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia. Engem hihetetlenül idegessé tett, már az is zavart, ha valaki almát evett mellettem, nem bírtam elviselni, ahogy ropog a foga alatt. Estére pedig megfájdult a fejem tőle.
2009. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem kellett Utrogestan, pedig én is inszemes vagyok. Nekem elég volt a Closti.

Szerintem ez attól is függ, hogy kinek mennyre alacsony a progeszteron? Nekem csak egy kicsit volt alacsony,ahogy a kérdezőnek is. Ha annyira alacsony lenne, írt volna a doki Utrogestant.

Kedves kérdező! Ha annyira szeretnél babásodni, akkor ne a mellékhatásokkal törődj! Mennyi volt a progeszteronod?

2009. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 22.40mmol/L. A doki azt mondta ez majdnem jó. Csak egy kicsit meg turbózzuk, hogy legyen eredmény. De megyek majd UH-ra is. Azt nem tudjátok hányszor kell menni pé környékén? Elég hülye a beosztásom a munkahelyen. Meg elmegyek a házasélet utáni kivizsgálásra, ífógy egy hónap alatt sokmindent ki lehet zárni.
2009. okt. 4. 10:40
 10/13 anonim ***** válasza:

Ó az tényleg nagyon jó, nekem 13 volt, és mégis sikerült teherbe esnem, napi 1 szem Clostival, Utrogestan nélkül! Neked aztán főleg nem lesz rá szükséged. Az inszemre amiatt kellett mennünk, mert a férjem beteg lett abban a hónapban és nem volt merevedése, és mondtam a dokinak, hogy ha már beszedtem a Clostit, ne vesszen kárba az a hónap. És láss csodát :)

Azért a félidős UHra mindenképpen járj, mert könnyen túlstimulálhat a gyógyszer, nekem az első hónapban a 2*1-től 4 tüszőm érett meg, nem lettem terhes, de a menszesz úgy megkínzott, mint a fene, a földön fetrengtem a munkahelyemen. Minden megy majd, mint a karikacsapás, meglátod! :)

2009. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!