Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki Nem várja szombatra? Hogy...

Ki Nem várja szombatra? Hogy erzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem holnap szülök az tuti. Amúgy köszönöm kérdésed nagyon jól vagyok.
2009. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én... Egy kérdéssel feljebb írtam, halál ingerlékeny vagyok, és dög fáradt. Mellem picit nagyobb. De szerintem ez még bármi lehet... Te miket érzel?
2009. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szombatra nem várnám. Kicsit fel vagyok puffadva, és székrekedésem van, a melleim enyhén érzékenyek, ma volt pár csepp világosbarna folyás. Nem tudom, hogy összejött-e, majd kiderül, igazából már nem élem bele magam.

És Te hogy vagy?

2009. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ingerlékenység és a fáradtság nálam is megvan. (utolsó)
2009. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem várom szombatra. Különösebben nem érzek semmit, vagyis amit érzek, az akár baba is lehet, de sajna mensi is. Melleim picit érzékenyebbek, szorulással küszködök 2 napja, más semmi.
2009. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Elöször is koszonom a valaszokat.Különösebben en sem erzek semmit.Ma volt egyszer hanyingerem,de olyan megjön érzésem van.Csinaltam egy tesztet is de negativ:((( sajnos.Ez a honap sem lesz az en honapom,de ha valtozas lesz irok.Irjatok ti is arrol,hogy mi tortent.

Az elsö hozzászolonak nem ertem a valaszat,bocs:)

2009. okt. 1. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szombatra nem várjuk, akkor a teszt már holnap mutatna valamit?
2009. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos megjott:(.Jon egy ujjabb honap tele varakozassal es remennyel.Azert mindenkinek szoritok,hogy ne igy jarjon mint én.
2009. okt. 2. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is megjött. :( Ez a 10. hónap. :(
2009. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!