Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem már nem lehet babám?

Nekem már nem lehet babám?

Figyelt kérdés
volt már terhességem,csak genetikailag beteg volt a magzat,és meg kellett szakítani! az a baba 6 hónap alatt sikerült! most megint próbálkozunk 7.hónapja és semmi! legszívesebben elmennék orvoshoz,de tudom hogy 1 év előtt nem vizsgálódnak! mit tegyek,hogy ne az legyen a fejembe,hogy valami baj van,és azért nem lehetek terhes!!! vagy nekem ilyen nehezen jön össze?
2008. jún. 17. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj dokihoz. tutira nem kell 1 évet várnod a vizsgálatra!!!!!!!!!!!!!!!

Lehet babád, tuti! :) Nyugi!

7 hónap nem világ

nekem nem volt semmi bajom, de 6 hónapja nem jön össze.

2008. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
de megkell vizsgálniuk 1 év alatt is. én pont egy évre mentem dokihoz aki csodálkozott hogy miért nemmentem hamarabb. igenis menj el. válcs dokit ha az nemvizsgál meg. tudom mit érzel. nekem is rosz ez a várakozás. nemtudni mikor fog sikerülni meg ilyenek. hány hetesen ment el a aba
2008. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem ment el! terhes lettem és amikor elmentem a dokihoz,hogy nem jött meg és pozitívat teszteltem akkor uh-nál közölte,hogy ödémás a magzat(genetikailag beteg) ,és meg kell szakítani a terhességet,mert nem is élne már sokáig,de ha meg is szülném,annak nem lenne jó vége!
2008. jún. 17. 13:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj időpontot és menj el.

Nincsen semmi baj, csak nehezebben jön össze. Hidd lesz babád!

2008. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megvárnod az egy évet!Ez hülyeség.Nyugodtan menj el az orvoshoz és kérd meg,hogy nézze meg hüvelyi UH-val, hogy mikor van peteérésed és akkor legalább tudni fogod,h mikor kell akcióznotok.Én már 3 sikertelen hónap után elmentem!
2008. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

és olyankor mit csinál?

csak hüvelyi uh-ot?

2008. jún. 17. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Holnap este megmondom neked, h mit csinál. nekem most uh-át fog csinálni, de ha ott sem lát semmi rendelleneset, akkor majd kiderül mit csinál és majd megírom, jó?
2008. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
oké! addig is köszi
2008. jún. 17. 15:46
 9/11 A kérdező kommentje:
ja,még annyit hogy ugyan ide írj!!!
2008. jún. 17. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs mit. MAjd akkor ugyanide írok. :)

Én is nagyon kíváncsi vagyok, h mit fog csinálni a doki.

Annyit tudok, h teli hólyaggal kell mennem, mert hasi uh-át csinál.

2008. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!