Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon úton van már a kis babám?

Vajon úton van már a kis babám?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már kisbabát! Múlt hét szombaton voltunk együtt a férjemmel! Peteérésem is volt! Tegnap szúrkált a hasam, nehéznek éreztem, és fel is voltam puffadva! Ma arra ébredtem hogy szédülök! Szerintem korai lenne még bizakodnom, de mégis megteszem, mert nagyon vágyom már egy pici babára! Szeretném ha leírnátok, hogy kinek mi volt a tapasztalata, beágyazódáskor, vagy kezdeti terhességnél! 25/N
2011. szept. 15. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én sokat jártam pisilni.
2011. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,én is! Képzeld én nagyon keveset iszom,és tegnap vagy 5x voltam csak dél előtt pisilni!:)
2011. szept. 15. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Beágyazódáskor semmi, de nemvárt elött 1 nappal már tudtam,hogy most sikerült:) Furán éreztem magam,nehéznek éreztem a méhem, feszített vagy mi,igazából soha addig nem éreztem ilyet, plusz amikor levettem a melltartóm este,azt hittem leszakadnak a melleim...másnap halvány pozi lett a tesztem, rá 3 hétre kiderült ikreket várok:)

Drukkolok,de tényleg vigyázz,ne beszélj be magadnak dolgokat,nehéz csalódni!

7 hós ikrek anyukája

2011. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem ágyazódik be, ami nálad még éppen, hogy csak elkezdődhetett, addig nem nagyon lehet semmilyen tünet, hiszen azt a hormon okozza.

Szerintem várj egy kicsit és ne beszéld be magadnak,mert rosszabb lesz!:)

2011. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!:)
2011. szept. 15. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

fél óránként jártam pisilni és tényleg alig ittam, de olyan sok jött mégis, és színtelen volt.

2011. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem aug 18-án(csütörtök) volt pém (csak aznap este voltunk együtt mert abban az időszakban csak akkor jött haza a férjem a szülinapom miatt)

26-án mentünk nyaralni (következő péntek)ÉS már akkor megnőtt a bal mellem, és én is sűsűn jártam pisilni!Tudtam hogy sikerült :)

Hétfőn csináltam zesztet délután és pozi lett, padig ugye csak csütörtökre nem vártam!Szerdán csináltam azért még egyet az nagyon erős pozi lett!


Szóval nekem már a második és ugyanazok a jelek jelentkeztek 8 nappal a pé és sex után!11 npon csináltam a tesztet és pozi lett!

2011. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

...és gratulálok!:))

2011. szept. 16. 14:57
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok,nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)

7.napon voltam amikor volt pecsételő vérzésem,azóta barnás,enyhe folyásom!A hasam szúrkál,görcsölés is van!

Igazából nem tudom eldönteni,hogy ezek a mestruációm előtti tünetek,vagy lehet-e esélyem kis babára!:)

Szerintetek?

2011. szept. 17. 22:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez lehet a beágyazódásos vérzés is, de majd meglátjuk mit mutata a teszt!Azért ne bízd el magad, mert nagyon rosszul tud esni, ha nem...:(

De nagyon drukkolok, és írj ha lepisilsz egy tesztet! :)

21 hós kislány és 6 hetes pocakbabai anyuja

2011. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!