Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Premens tablettával kapcsola...

A Premens tablettával kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy már az első hónapban hatékony lesz, azaz nem lesznek talán pms tüneteim. 21 napja szedem, a szeptemberi ciklusom első napjától kezdve minden nap. Szerencsére mellfeszülésem tényleg nincs, bár néha elég furcsa érzésem van, de nem vészes, viszont kb. vasárnap óta főleg reggelenként, de van, hogy napközben is, olyan érzésem van, mintha nemsokára meg akarna jönni. Nyomás van a hasamban. Eddig elég rövidek voltak a ciklusaim, 24-25 naposak, most nem tudom, hogy vajon az első hónapban is megnyújtja-e már (28 napra), mert még cickafark-palástfű teákat is ittam mellé. Várom a hozzászólásokat, hogy kinek tűnt el az összes tünet (pms), vagy van-e hozzám hasonló, aki most nem mellfeszülést, hanem hasfájást tapasztal a Premens szedése mellett? És mikorra áll be 28 napra?
2009. okt. 1. 10:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Felrakom a görbémet: [link]

Tudom, hogy elég keveset vagyunk együtt, de tiszta gáz, mert már nincs is nagyon kedvem hozzá... :( Főleg most, hogy a hasam is fáj. Az eleje sem piskóta, amikor napokig meg sem moccant. Szia! :-)

2009. okt. 22. 23:23
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én szerdára nem várom. A ciklus.hu be sem húzta sem a középhőt, sem az ovut. Szerintem nem is volt ovum. Egész hónapban ugrált a hőm, de egy nagyon alacsony tartományban. Majdnem végig fájt a hasam. Olyan mindjárt megjön érzéssel. Ami érdekes, az az, hogy tegnap reggel 36,8-t, ma meg 36,9-t mértem. Hangsúlyozom, úgy hogy eddig végig a béka segge alatt volt a hőm. Szerintem hamarosan meg fog jönni. Talán a Premens borította így fel a ciklusomat!? Azt sem tudom, hogy most mit csináljak. Eddig legalább minden hónapban volt ovu. Totál el vagyok keseredve? A Te görbéd is nagyon érdekes. Kiváncsi vagyok, hogy alakulsz a jövő héten. Majd írj!
2009. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát igen. Én sem tudom, hogy mit gondoljak. Szerintem lazán kimaradt az én ovum is. :-( Még középhőt sem húzott, nemhogy ovut a ciklus.hu. Amíg nem szedtem semmit, mindig tök egyértelmű volt, ciklus közepe tájékán, vagy előtte kicsit lement a hőm, majd szépen fel, amíg meg nem jött. De most fel sem megy!!! De most már elkezdtem, hát végigcsinálom, lesz ami lesz. Még egy hónapig szedem, azaz összesen három levéllel be fogom szedni, annyira írják, hogy csak utána lehet érzékelni a hatást! Hátha nem véletlenül írják. Nekem ilyen lett a görbém mára: [link]

Kicsit visszaaludtam, aztán már 36,6 volt, de szerintem nem számít az már, úgyhogy beírtam a 36,5-öt. Ez már tényleg nem oszt, nem szoroz. Megmutatod a Te görbédet is? Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velünk! Hátha azért megy felfelé a hőd, mert baba jönne? De jó lenne! Drukkolok, a rossz görbék ellenére is, mást úgysem lehet! :-) Majd írj, szia!

Ui: Tényleg, Te mennyi idős vagy? Én 33.

2009. okt. 25. 14:28
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia! Már vártam a kérdést. Én 39 éves vagyok és van már egy 12 éves fiam.

[link]


Most írtam be a ma reggeli hőmet és csak utána húzta be a középhőt és az ovut. Szerintem teljesen rossz helyre. Totál el vagyok keseredve. Szerintem a Premens nagyon bezavart a ciklusomba. Előtte legalább tudtam, hogy van ovum és ismertem a ciklusom kimenetelét. Mára minden kiszámíthatatlanná vált. Nálad mi a helyzet?

2009. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Képzeld, ma beírtam a hőmet és nekem is mára húzott átlaghőt és ovut. Nagyjából el tudom képzelni, hogy most akkor volt, bár eddig mindig hamarabb éreztem, most viszont nem tudok biztosat, mert sokáig fájt a hasam, és ez bezavart. Ha tényleg akkor volt, akkor jó későn... :S A megszokotthoz képest. Viszont akkor (mert ugyebár múlt hónapban is 25-re jött meg) marad pé. után 8 nap? Hát az kevés lenne. :( De nekem tutira meg fog jönni most (sajnos), mert ma már éreztem, hogy kicsit idegbeteg vagyok! :-) Nem úgy, mint szoktam, lightosabban, de ez már az a fajta idegbaj, ezt már nagyon ismerem... A Premens azért csökkenti a pms tüneteket, pl. a mellem nem fáj és nem feszül, de mint írtam, az "idegbajt" nem tudja teljesen elnyomni. Félre ne érts, nem vagyok egy habzó szájú őrült, hanem néha kicsit ingerültebb vagyok egy-egy szituban, mint normál esetben. :-D (Mint a Magne B6 reklámban a csaj!) :-DDD Nekem sajnos még egyáltalán nincs gyerkőcöm, pedig hát minden vágyam lenne. Gondolom, Ti is nagyon szeretnétek a testvérkét! :-) Ja, még annyit, hogy mára nekem is feljebb ment a hőm, tehát ugyanaz a lefutása a ciklusomnak a Premenstől... Itt a maival a görbém: [link]

Szia, majd írjunk még! :-)

2009. okt. 26. 17:56
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak fölöslegesen bíztani (hitegetni), de szerintem a Te görbéd most még bőven ad okot bizakodásra. Arról meg, hogy érzed a mensi előjeleit, csak annyit írnék, hogy én kb. 2 hete érzem. Furcsa húzó, fájó, mensi szerű alhasi görcsölgetés formájában. Minden egyes pisilésnél (bocs) lesem, hogy na most.., de eddig még nem. Arról meg, hogy mennyire szertnénk babát, csak annyit, hogy kb. 5 éve könyörgök a Férjemnek, de Ő csak 3,5 hónappal ezelőtt egyezett bele. Persze, most meg azonnal akarná. Nem zavarja, hogy talán éppen az 5 év hezitálás miatt ki is futottunk az időből. Na, nem kesergek tovább. Nagyon drukkolok Neked! Majd írj!

Premensről még annyit, hogy a ciklus.hu szerint szerdára nem várom. Ami jó hír, hogy mellfeszülésem egyáltalán nincs és a szokásos idegbajt sem érzem. A Magne B6 reklám nagyon jó hasonlatod volt. Nálunk is néha így zajlik a matek tanulás a hetedikes fiammal. Jót mosolyogtam azon, amit írtál.

2009. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi újság, hogy érzed magad? Én jól vagyok, bár sajnos úgy érzem, hogy ez a hónap is sikertelen volt. :-( Már a szokásos érzés ott van a hasamban, ez már annyira félreismerhetetlen, hogy 99% a menstruáció. A hőm is szépen apadozik, megmutatom a görbémet: [link]

Ami jó a rosszban, hogy nekem sem feszül a mellem és a vizesedés sem olyan borzalmas mértékű, ez persze a Premens miatt van. Elméletileg, ha ugyanúgy lesz, mint egy hónapja, akkor holnapután reggel kell megjönnie. Természetesen megcsinálom a harmadik hónapot is, azaz beszedem a 3 levéllel, de utána már megyek a kivizsgálásra, és ha szükséges, akkor jönnek a további lépések. Őszintén megvallva félek tőle, de most már nincs mese, már nagyon régóta nem jön a baba... Ja, és a férjem is megy kivizsgálásra. Hát röviden ennyi.

Majd írj, szia!

Ui: Örülök, hogy megmosolyogtattalak! :-D

2009. okt. 29. 20:02
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia! Megírnám Neked a fejleményeimet, de ezt most már inkább priviben. Mivel Te írtad ki a kérdést, így nem tudok közvetlenben írni Neked.
2009. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
sziasztok!mi lett veletek?sikerült végül a baba?
2011. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!