Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a provera 10 mg tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Cisztává nőtt tüszőmre írta ki az orvos, két hétig kellett szednem. A hőmet is néztem, mert hallottam, hogy tüszőrepedés előtt-után változik. Feb.18.-án kezdtem el szedni, akkor nagyon lent volt a hőm (35,9), majd 19-én reggel 36,7, így is maradt jóideig. Márc. 3.-án szedtem utoljára a tablettát. Onnan kezdődtek a rosszulléteim, de 7-én este megjött, teljesen rendes, öt napos, szokásos menzi volt. A hőm a menzi 3. napján esett le, 36,5-re, azóta 36,3. De azóta is rosszul vagyok, állandóan hányinger kerülget. Ez a tabletta hormontartalma miatt lehet? De már majd két hete nem szedem! Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok a hő és a menzi ellenére? Tesztet nem csinálok, már van egy gyerekem, öt hetes kismama voltam vele és akkor még negatívat mutatott a teszt. Májusban kell visszamennem kontrollra az orvoshoz.
2009. márc. 16. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A találgatás helyett legolcsóbb és megnyugtató a terhességi teszt.Valamit rosszul csináltál első gyermeknél,vagy rossz volt a teszt,abból is van ami hibás,érdemes 2-öt is csinálni 2 nap.A proverát én is szedem most,és nagyon rosszul vagyok töle,és folyamatosan vérzést okoz nálam.Szteroid,ösztrogén,pontosan nem tudom az összetevöket de igen,a hormontartalom okoza a rosszullétet,és utána a megvonási tünetek.Biztos több idö mire visszaáll a szervezet,a hormon nem tünik el nyom nélkül.
2011. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!