Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 hónapja próbálkozunk és...

Már 4 hónapja próbálkozunk és semmi. Mit tegyek, hogy elősegítsem a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 6 hónapja próbálkozunk és semmi. Azaz van valami. A ciklusom azóta teljesen káosz. :(

Szeritnem (legalább is erre jutottam a minap) nem szabad rajta görcsölni, azazu nem foglalkozz vele. tervezgess, kösd le magad. Van aki már most terhes vitaminokat szed.

2008. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is pont így vagyok. Eddig pontosan 28-29 napra megjött. Mióta élesben próbálkozunk 31-34 napra jön meg. Káosz.:-((
2008. jún. 17. 11:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha vígasztal,nem vagy egyedül a problémáddal!Nekem pont tegnap mondta az orvos,hogy amíg nem telik el egy év,addig nem kell vele foglalkozni.Csaak egy év után természetellenes,ha nem sikerül.Kitartás!
2008. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én már a 40. napnál tartok, szóval 40 napra jött meg és csak 2 napig. holnap kell visszamennem és csinál uh-t, h lássa, nem -e a petefészkekkel van gond. Kíváncsi vagyok, h mit mond. Amúgy vannak orvosok, akik fél év után is foglalkoznak veled, ha nem jön össze a baba. Nekem azt mondta a doki. Bár sajnos nem csak nem jön össze, hanem 34-40 naposak a ciklusaim. bár ez még nem lenne tragédia, ha maga a menszi normális lenne. Szerintem jó indulattal 2 nap az nem sok. :(
2008. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Minden sorstársnak kitartást és mielőbbi sikert kívánok!!!

2008. jún. 17. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi három hónapja próbálkozunk. Én elkezdtem elevitet szedni, biztos ami biztos alapon. Sok sikert, és fel a fejjel! A babuci akkor jön, amikor neki a legjobb! :-)
2008. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia! én is így vagyok ezzel az egésszel! 6 hónap sikertelen próbálkozás! ráadásul tele vagyok terhes ismerősökkel! én is mindig úgy vagyok vele,hogy nem kell ezen görcsölni,de nem tudok másra gondolni! pedig tudom,hogy ez nem jó! nekem azt mondta a doki,hogy 1 év után is csak akkor vizsgálódnak,ha az igazolt! nem tudom ez alatt mit értett,ne kérdezd! fel a fejjel,majd jön ha jönnie kell!!!
2008. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ma már nem megy olyan egyszerüen teherbe esni, mint anyáink, nagyanyáink korában.Stresszes az élet nőknek és férfiaknak egyaránt.Mi 4hónapja próbáljuk összehozni a bébit, de talán most összejön. Minden hónapban figyelem a hőmet,csinálok ovulációs tesztet és próbálok figyelni a szervezetemre.A párom a biztonság kedvéért elment urológushoz, aki spermavizsgálat nélkül felírt egy kis tesztoszteront,hiszen az sohasem árthat.Egyébként azt mondta a doki, hogy a férfiak ivarsejtjei 25éves koruk után már nem olyan fürgék és kevesebben is vannak. A másik tanácsa az volt, hogy a peteérés környékén se a babáért szexeljünk:élvezzük egymást!Egy ismerősömnek annyira bejött a vibrációs gyürü, hogy terhes maradt:-).Na jó, ez csak véletlen volt.Sok sikert és ne aggódj.A doki szerint a nyári hónapokban könnyebb teherbe esni,úgyhogy hajrá és sok sikert!!
2008. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, én találtam egy nagyon jó könyvet a témáról, abból próbálok ötleteket meríteni. Még nem szeretnék lombikra gondolni, előtte minden más módszert kipróbálunk. Ebben van egy csomó olyan dolog, amire nem is gondoltam. Meg rengeteg természetes módszer, felkészülő program, étrend, stb., stb. Az a címe, hogy Ha nem jön a baba. Az Internetn rendeltem, a www.babaskonyvek.hu oldalon. Találtam cikkeket is a neten, amik a könyv alapján készültek, azokat is érdemes megnézni. A www.szuloklapja.hu oldalon a tervező részben nézd meg. Remélem, hogy hamarosan összejön mindannyiunknak. Azt mondják, hogy egy a lényeg, hogy ne stresszeljünk. Erről is olvastam érdekes dolgokat azon az oldalon. szia, kitartás!
2008. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak köszönöm a tippeket. (igaz nem én vagyoka kérdező, de én is babát szeretnék)
2008. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!