Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha orálisan is szeretkézünk...

Ha orálisan is szeretkézünk és babát szeretnénk, gátolhatja a teherbeesést? Már több hónapja próbálkozunk.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

orálisan nem tudsz teherbe esni, remélem, tudod.


Amúgy nem világos, mi a kérdés lényege. Mikor csináljátok orálisan, hányszor, és vaginális előtt-után-helyett?

2009. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát igen elég érdekes a kérdés, de sztem arra gondolt, hogy ha "normális" aktusok közben orális is "megesik" ...

én is nagyon sajnálom az aktív sejtecskéket a jó napokon, de nem akarom, h a párom agyára menjek azzal, hogy mindig ezzel "nyúzom" ő is szeretné, de nem akarom hogy elmenjen a kedve az egésztől a rögeszmés tevékenységeim miatt.


ha jól gondolom, hogy mire gondoltál, azért kövesd nyomon hogy mikor vagy a legtermékenyebb, és olyankor próbáljátok úgy szervezni, h ne lehúzni kelljen az aktív katonákat:D


sok szerencsét, mi is próbálkozunk, és vágyakozom....

2009. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.


Ha orálisan is szeretnétek, akkor az mindenképpen a második menet legyen. Az első "adagban" vannak a legjobb minőségű hímivarsejtek. Közvetlen utána a második adag már biztos, hogy rosszabb minőségű lesz, kevesebb lesz benne az élő, ép, mozgékony hímivarsejt.

2009. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam hogy hüvelyi szeretkezés elött ha orális szeretkezés van a férfi részéről az jelenthet akadályt a teherbeesésnél . Vagy ha a peteérésnél nincs orális sex, de máskor esetleg. Nem tudom hol lehetne utána olvasni de véleményeket szeretnék kérni
2009. aug. 10. 14:13
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy hüjeség de én arra gondoltam hogy a nyál nem puszitija el valamilyen szinten a spermát vagy esetleg a megtapadást nem gátolja ?

A végén nem szoktuk elpocsékolni a spermákat mindig bennem "megy el", de előjáték szokott lenni az orális

2009. aug. 10. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,ha babát akartok,akkor ne orálisan menjen el.Legalábbis a termékenyebb napokon ne.

Ha egy nap alatt csináljátok orálisan és hagyományosan is,akkor először menjen vaginába,esetleg orálisan "húzd fel" de benned fejezze be.

2009. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

erre gondoltam én is. így mi is szoktunk "játszani"

a lényeg, hogy az aktív katonák a jó helyre kerüljenek.

így a sexuális életünk is változatos, de az eredmény így is ugyan az:D

sok szerencsét nektek is!

2009. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Két egymást követő orgazmusnál a másodikban már lényegesen rosszabb minőségű a sperma. napi négy-öt elélvezés meg gyakorlatilag sterillé teszi a férfit.


nem a nyál számít tehát, hanem az, hogy melyik adagból jut beléd megtermékenyításre: az elsőből vagy a másodikból. Ha babára hajtotok, akkor az első löketet ne a szád kapja, hanem mindenképpen a hüvelyed.

2009. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!