Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg? Tablettát...

Miért nem jön meg? Tablettát szedek, eddig mindig pontos volt, végeztem tesztet, negatív, de miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek dokihoz, de nagyon félek, nem véletlenül szedek én tablettát, mi bajom lehet? Nagyon félek.

Bármilyen tapasztalatot, kedves szót szívesen fogadok.

1 hete késik. Talán ez még belefér?


2009. szept. 30. 18:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Láttam, h már voltak hasonló kérdések, de nagyon félek. Elnézést kérek attól, akit ez zavar.
2009. szept. 30. 18:57
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

mióta szedsz gyógyszert?

2009. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Millió és egy oka lehet, hogy késik. Ha a gyorsteszt negatív, akkor valószínűleg nem vagy terhes, bár nem tudom mikor csináltad. Én is azt kérdezném, hogy mióta szeded a tablettát. Nem hagytál ki egy napot sem? Mindig pontosan szeded? Amúgy gyulladás, ciszta, bármi okozhatja.
2009. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy éve lindynett 21-et, nem nem hagytam ki. :(

Eddig mindig pontos volt, egészségem, közérzetem is amúgy rendben van.

A tesztet a mentruáció meg nem jövetelétől számitott 5. napon csináltam.

Tudom, hogy 2-3 nap normális, na de annál több? Még sosem volt ilyen, tudom amúgy, hogy normális lehet, de nem tudom.

Stressz? Különösebb nem volt. Szex? A szokásos. Más gyógyszerek? Nem voltak, még megfázva sem vagyok. :...(

2009. szept. 30. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaj, inkább legyek beteg, mint baba!

Én a leendő gyerekemnek mindent meg akarok adni!

2009. szept. 30. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mondta a dokim, hogy előfordul ilyen, hogy nem jön meg, nem kell rögtön terhességre gondolni. Azt hiszem bele is van irva. Kicsi az esélye ha rendesen szedted, de előfordult már. Szerintem nem vagy az. Nyugi.
2009. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tudom, hogy benne van, de nem volt még ilyen...
2009. okt. 1. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy volt már ilyen, kereken egy hetet késett.

De miért félsz ennyire, hogy terhes leszel? A soraidból úgy veszem ki, hogy szinte rettegsz. De most komolyan. Mitől félsz ennyire?

2009. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, rettegek.

Nagyon szeretnék gyereket, és nagyon félek, hogyha terhes vagyok el kell vetetni, pedig igazán nem akarnám, és bár nem mondja senki, de amikor a kezelésükbe vesznek majd a dokik, mindenki azt gondolja, hogy kegyetlen vagyok, felelőtlen, bár nem mondják, a szemükben látszik. És valahol egyet is értek velük. És attól is félek, hogy szövődmények lesznek a műtétek után, és soha nem lehet gyerekem, de én tényleg csak akkor akarok, amikor már mindent megadhatok neki, ami nekem nem volt: Apát, szép ruhákat, játékot és saját szobát. És persze minden időmet neki szentelhetem.

Ha 9 hónap múlva megszülném persze el tudnám tartani, de csak vért izzadva, apa nélkül, saját szoba nélkül, egy feszültséggel teli környezetben kell eltölteni az első éveit. Én ezt nem akarom!

Igen, nagyon félek, rettegek.

2009. okt. 2. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!