Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba mellett sulizni?

Lehet baba mellett sulizni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babát, párom is. Ugyanakkor lenne egy két éves képzés, ami nagyon érdekel, és segítene az elhelyezkedésben is. De én sem leszek már fiatalabb és párom sem. Lehet baba mellett iskolába járni, hogyan oldanátok/oldjátok meg?
2009. szept. 29. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én két kisgyerek/baba mellett oldottam meg a főiskolát úgy, hogy 200 km-re jártam. Úgyhogy megoldható, de mondjuk nem nappali tagozaton, az tuti.
2009. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de nagyon nehéz. Főleg az első időkben. Esetleg ha a párod addig otthon tudna maradni vele. És 2 szopi között lenne a suli, de úgy is nehéz lesz, mert azt sem fogod tudni hol áll a fejed.
2009. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 gyerek mellett szereztem még 2 egyetemi diplomát.

Ha sok a gyakorlat akkor nehezebb, ha kevés akkor könnyebb. De mentem én is babával vizsgázni.

2009. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A főiskolán az első vizsgaidőszak a baba születése után egy héttel volt. Úgy végeztem el a fősulit levelezőn, hogy senki nem segített, a férjem vigyázott azokon a napokon a babára amikor vizsgázni voltam, vagy muszály volt előadásra menni. Ha nagyon akarod, menni fog.
2009. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

az első babám a másoddiploma 3. konzultációján született.. 3 hetes volt amikor már vizsgáztam.. Ő kint volt apával, én meg bent csücsültem és írtam a tesztet..

Meg lehet oldani!! ha van segítséged. milyen messze van a suli? a nagymama vigyázott rá amíg én suliba mentem (a lakhelyemen volt a suli,) szóval kocsival jött szopizni a nagypapával a kisbabám.. aztán ment haza a mamához:)


de szinte az egész első vizsgaidőszakban fájt a pocija és utólag rájöttem az adrenalin ment át a tejbe..

nem volt kedvem tanulni, csak őt nézegettem volna..és olyan jó volt játszani vele.. Jó baba volt, de kevés időm jutott rá... (szerintem) de nosztalgikusan gondolok vissza erre az időre és nem érzem szenvedésnek azt a 2,5 évet.. együtt vettük át a diplomát, és akkor már a kistesó is 18 hetes volt a pocimban..

Nem mondom hogy nem nehéz a döntésed, ha elég erős vagy és van segítséged akkor vállald be!!!

a szorgalmi időszak nem kötelező, jegyzeteket el lehet kérni, a vizsgaidőszak meg csak pár hét...drukkolok, hogy mindkét álmod a suli és a baba is sikerüljön!

2009. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!