Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől pródukálom ezt? Terhes...

Mitől pródukálom ezt? Terhes sajna nem lehetek. Akkor mi ez?

Figyelt kérdés
28 napos a ciklusom. Mindig. Most 9 én (pont egy hete) kellett volna megjönnie. Már egy héttel előtte volt mensis tünetem. Majd késett. Jött a mellfeszülés azt hittem megbolondulok és az állandó pisilés. Majd 2 nap késés után megjött. Egy nap hihetetlen mennyiséggel alvadt vérrel és olyan görccsel mint még soha.utána a gyenge vérzés kitartott tegnapig, pedig mindgi max 3 nap a mensim. Ezt kérdeztem tegnap azt írták lehet korai vetélésem volt. A gondom az, hogy azóta is rosszul vagyok. Hányinger, hasgörcs és nagy mennyiségű folyás. Sokszor kimegyek wc re hogy még mindig vérzek-e. És még mindig gyakran járok pisilni. Orvoshoz csak a jövő héten tudok elmenni. Mi lehet ez?
2008. jún. 16. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

En helyedben elmennek surgossegire, vagy magandokihohoz aki azonnal max holnap fogadni tud.A verzes es a gorcs ami meg mindig van neked nem normalis..mindenkepp valami baj van.

Egesseges terhesseg eseten sem ver sem eros gorcs nem jelentkezhet.Ha terhes lehettel es a baba ment el akkor meg lehet nem tisztultal ki es begyulladhat ezert mindenkepp menj el orvoshoz, ne varj jovohetig!!remeljuk minden ok lessz

2008. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az első válaszolóval.Menj a sürgősségire mihamarabb.Főleg azért,mert ha terhességről van szó,nem biztos még hogy elment.Van aki erősen darabosan vérzik,mégis megmarad a baba.De mindenképpen orvoshoz kell menni,ha baba bent fognak a kórházba,meg ha nem lehet hogy akkor is.De ha vetélés volt,akkor is minél előbb el kell látni.


Minden jót,jó egészséget.


Tervezetek amúgy babát?

2008. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen tervezzük. Már fél éve próbálkozunk. 10 évvel ezelőtt cisztás voltam. 20 évesen műtöttek is. És féltem ezért nem sikerül elsőre. De most meg már tényleg kezdek megijedni...
2008. jún. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!