Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes ha öt...

Lehetek még terhes ha öt napom van még a menzeszig, szinte minden tünetet produkálom, de ma reggel két tizeddel leesett a hőm?

Figyelt kérdés

Másfél hete volt peteérésem. Próbálkoztunk is a párommal. Azóta szúrkál a petefészkem fájnak a melleim, néha nem kívánok semmilyen ételt máskor meg szinte mindent.A reggeli hőm szépen 36,8 fokra beállt azóta.(ilyen azelőtt sosem volt).Tegnap hihetetlen görcsbe fogott a méhem környéke és majd leszakadt a hátam. Ma reggel a hőm. 36,6 ra esett vissza. Még van 6 napom a mensiig. Megijedtem, hogy mégse lesz babó, pedig eddig szinte biztos voltam benne.Most folyton úgy érzem hogy megjött, bár a nappali hőemelkedésem még megvan.Lehetek még terhes?

Előre is köszönöm a válaszokat. Nagyon szeretném már a pocaklakót..


2008. márc. 13. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, h megfog jönni! Ha babás vagy akkor a hődnek fent kellene maradni.
2008. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még várjál bőven ezzel a babóval. Ne reménykedj feleslegesen csak magadat stresszeled vele.Sok aza 6 nap még.Amúgy terhességi tüneteid lehetnek, de mivel még van 6 napod még ráérsz bőven.Nálam 7 hetesen derült ki, semmit ünetem nem volt a mell feszülésen kívűl ami akkor is volt nekem ha megakart jönni. Azért drukkolok 34hetes kismama
2008. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat . Én csak azt nem értem hogy soha nem késik vagy jön előbb a mensim. 1,5 éve nem szedem a gyógyszert azóta halál pontos. 28 napos a ciklusom..
2008. márc. 13. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor mi a gond? Ha halál pontosak a ciklusaid? Örülj neki! Majd a bab meg jön, ha szeretne, de ne görcsölj rá. Sok még az az 5 nap
2008. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajna bisztos hogy megfog jönni. Ha a hő leesik akkor rá 2-3 napon belül megjön. Terhesség esetén a hödnek 36,8 rol felkellett volna mennie 37,1 re.
2008. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!