Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt itt olyan, aki terhes...

Volt itt olyan, aki terhes volt alacsony hővel? 36,1-2.

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ennyi a hőd és arra gyanakszol, hogy terhes vagy?
2009. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, mert 11 napja késik a mensim. Szombaton - tesztem volt. Tegnap azt hittem, hogy megjön, mert volt egy nagyon kevés, halvány barna folyásom egyszer. Nekem igy kezdődik. Ma ugyanez, és semmi több. Holnap tesztelek, csak kiváncsi vagyok, hogy esetleg volt-e ilyen.
2009. szept. 29. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
S végig lent volt a höd? Mert làttam màr olyan hôgörbét, hogy leesett de utànna szépen vissza ment!
2009. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudod én nem szoktam hivatalosan mérni ahogy kell, csak kiváncsiságból napközben. Múlt héten és előtte 37 is volt, aztán leesett kb. péntek körül. Mensi viszont sehol.
2009. szept. 29. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból napközben?

Ennek semmi értelme!

Minden reggel felébredés után kell mérni,még az ágyban!

Úgy használható az eredmény,ahogy te csinálod,úgy NEM!!!

2009. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, épp most jött meg.:-(
2009. szept. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!