Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálta már valaki a Pajzs...

Próbálta már valaki a Pajzs Komplex nevű tablettát?

Figyelt kérdés
2.388-as érték miatt ajánlotta egy természetgyógyász.Babát szeretnénk és kicsit csökkenteni szeretnék az értéken.Valaki használta már?
2013. máj. 6. 18:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Javítanék :) 2.388 mU/l Tsh érték miatt kezdeném el szedni
2013. máj. 6. 18:02
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem pont ma javasolta az endokrinológus 2,75-ös TSH-ra

Napi 1-et kell belőle szednem.

Elvileg csupa vitaminból és ásványi anyagból áll, tehát gondolom problémát nem okoz.

2013. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor ezek szerint az endokrinológus sem javasol komolyabb gyógyszert ilyen értékre.Én gyógynövényboltban vettem természetgyógyász ajánlására.
2013. máj. 9. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én még életemben nem hallottam erről a tablettáról, de nagyon örülök, hogy kitetted ezt a kérdést, mert nekem 2,53 a TSH-ám és nem kaptam rá semmit az endrokrinológustól. Jelenleg clostit szedek, ez az első hónapom, de ha nem jön össze vele a baba, akkor a következőben kipróbálom a Pajx Komplexet. Ahogy nézegettem nem is túl drága... :)

2013. máj. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló,én is clostit szedtem,össze jött a baba a második hónapban,de nem maradt meg,aztán a harmadikban már kaptam duphastont is,viszont ezek az eredményeim nem rosszak,és olvastam hogy 2 fölötti érték miatt is elmehet a baba,és mivel mindent kipróbálok ami segit hát most ezt szedem.Mielőbbi babásodást! :)
2013. máj. 10. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Az a borzasztó, hogy én is mindenhol ezt olvasom, de az endrokrinológus dokim szerint a 2,54-es értékem teljesen jó és nem igényel gyógyszerezést akkor sem ha babát szeretnék! Azóta már két nőgyógyásznak is megmutattam a leleteket, szerintük sincs semmi gond, próbálkozzak aztán majd jön a baba... Azt csinálom, lassan egy éve.... A fiam elsőre összejött,ő négy éves, a testvér meg valamiért nem akar... :(

Köszönöm, hogy írtál a válaszomra, akkor nem is várok tovább, veszek ilyen tabit, mert ezt baba mellett is lehet, igaz?? Biztos ami biztos...

Sajnálom, hogy elveszítetted a babádat!!! :(

2013. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szedd csak nyugodtan,semmi gondod nem lesz belőle,hisz csak vitaminok vannak benne.De ha előbb jövök erre rá én is a clostis hónapokban elkezdtem volna.Mindegy most 3 hónap pihenő,ha addig spontán nem sikerül,iratok még clostit. :)Egyébként azért nem foglalkoztam vele,mert nekem is azt mondták hogy jók az eredményeim,csak ugye utánaolvastam...
2013. máj. 11. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy sikerüljön a baba 2 alatti érték kell! Nekem 26,4 ről indult ,most 100 mikg euthyroxot szedek naponta, 2 hónap után lement az értékem 4.6-ra de megmondta az orvosom a babához 2 alá kell hogy vigyük
2013. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!