Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet babás vagyok de nem...

Lehet babás vagyok de nem szedek vitamint mert nem terveztük ugymond. Lehet valami baja ugye nem?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre

első babánkat terveztük vitamin stb már 3 éves.

De most ugymond eltévesztettem a peteérésemet és lehet most becsuszott a teso!Ugye nem lesz semmi baja?Kezdjem el szedni a vitamint gyorsan?

Jövöre terveztük a tesot de ha most jön nagyon örülünk..)



2013. máj. 6. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem lesz ettől baja nyugi. Sokakanak becsúszik és természetesen azok sem szednek elötte. Ha kiderül hogy teherbeestél akkor majd úgyis elkezded szedni.
2013. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi csak ez első előtt már elkezdtem szedni 1 honapja...
2013. máj. 6. 11:08
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baja nem lesz. kisfiamnál én is akkor kezdtem el szedni amikor kiderült, hogy terhes vagyok.
2013. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Most ugye csak viccelsz? Ha azt kérdezed, hogy elszívtam néhány jointot, de lehet becsúszott a baba, ugye nem lesz baja, akkor megértem, de hogy a vitamin hiánya miatt? Ezt főleg azért nem értem, mert már van gyereked, tapasztalt vagy. Szerinted nagyanyáink mennyi vitamint szedtek? Ették a szalonnát kolbásszal meg töpörtyűvel és mégis születtek egészséges gyerekek. Szóval, bocs, de efellett a kérdés mellett nehezen lehet szó nélkül elmenni....
2013. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én a tervezett babákkal is csak + teszt után kezdtem el szedni. 3 egészséges gyerekem van.
2013. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak azt ajánlják hogy fogantatás előtt már kezdjük el.

Bocsi hogy aggodom a babámért ....

2013. máj. 6. 11:13
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Ez az üzlet. Ezt nyomatják.

Ha semmilyen vitamint nem szedsz, akkor is egészséges babád lesz. A vitamint nem a babának szeded, hanem magadnak. A baba a fejlődéséhez szükséges MINDEN tápanyagot elszipkáz magának (kis parazita :o), a vitamin a Te szervezetednek segít, hogy ne legyen hiányod semmilyen nyomelemben/vitaminban, ha a táplálkozással nem jutna be elég.

Boldog babavárást!

2013. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

"Ha semmilyen vitamint nem szedsz, akkor is egészséges babád lesz."


Persze, kivéve ha benned nicns meg, ami kell, pl. folsav és úgy jársz, mint a barátnőm, akinek nyitott gerinccel született babája. Én nem reklámnak tartom a terhesvitamint, hanem ésszerű lépésnek. Aki ezzel soha nem nézett szembe, nem tudhatja. Ha van esély arra hogy baba lesz, én elkezdeném szedni azonnal a vitaminokat. Ez nem játék, és sjanos nem is csak reklámfogás!

2013. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
ott a pont! szóval, a lényeg, a baba nem szenved semmiben, max. Te, mert ő mindent "elszed":) ne aggódj, nők ezrei, milliói nem szedik teherbe esés előtt egyik vitamint se, ez tök normális is. emiatt senkinek semmi baja nem lesz:) menj, vegyél egy doboz folsavat, kezd el szedni és boldog babavárást, ha bebizonyosodott, hogy jön:)
2013. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Részvétem a nyitott gerincű baba miatt, de semmi bizonyíték nincs rá, hogy vitamin szedése mellett ugyanez nem történik meg, mint ahogy arra sem, hogy a "nem szedett vitamin" okozta ezt.


Az meg egy másik dolog, hogy ha valakinek nem jön össze a baba, és hónapokon/éveken át szedi a vitaminokat, az még káros is lehet, hiszen a vitamint túl lehet adagolni.

2013. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!