Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamint szed a párod...

Milyen vitamint szed a párod hogy gyorsabbak legyenek a spermák?

Figyelt kérdés
Szegény férjem nagyon elvan szomorodva ,mert lassabbak a spermái mint kellene.De azt mondták neki,hogy ismételjék meg a vizsgálatot 2hónap múlva mert lehet csak nagyon megvolt ijedve.Pedig nem iszik,nem cigizik,rengeteget sportol,..Milyen vitamint ajánlotok?Neki csak az e vitamint javasolták.Köszönjük
2013. ápr. 25. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Procreation! Szedés után 1 hónapon belül jött a baba :)
2013. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) mennyi ideig probalkoztatok előtte?
2013. ápr. 25. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták, csak lombikkal lehet gyerekünk, akkor már 1 éve próbálkoztunk, velem és vele is volt gond (a férjemnél nem csak lassú, hanem kevés is volt a jó alakú és élő spermium), ferulantot és macavibe-ot kezdett erre szedni felváltva (1ik nap ezt, másik nap azt), a második hónapban (spontán) terhes lettem, azóta másfél éves a gyerekünk :)

Fogalmam sincs, hogy ennek köszönhető-e vagy tök véletlen, de tényleg így alakult.

2013. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
E vitamint,
2013. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Én férjemnek is lassúak is és kevés is volt a spermája. A doki Supradin-t írt fel meg E-Vitamint. Közben mi ezek mellett megrendeltük a FER.14-et, és napi 1000mg C-Vitamin. 3 hónap után teherbe estem. Fel a fejjel! Sok sikert! :)
2013. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem voltak teherbeesési gondjaink, de azért elmesélem, hogy él a férjem, hátha segít. Multivitamint, C-vitamint (1000mg), Omega3-t, D-vitamint szed, és heti 3x sportol. Nem eszik cukros és fehér lisztes ételeket, napi 5x étkezik kis adagokban. Nem dohányzik (soha nem is dohányzott) és kb. 6-8 éve ivott alkoholt utoljára, akkor is csak pár üveg sört összesen életében. Elsőre sikerült a baba. Szerintem az életmódnak (az enyémnek is) fontos szerepe volt ebben.
2013. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A meddőségiben FER14-et ajánlottak, bevált :)
2013. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!