Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy ne legyenek...

Mit tegyek, hogy ne legyenek ilyen rosszulléteim reggelente?

Figyelt kérdés
Kólát lehet inni, kekszet lehet enni? Vagy mivel mulasszam el a reggeli rosszulléteimet?
2012. aug. 15. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más segít, ki kell tapasztalni bejön-e egy kis tea vagy keksz, nekem pl a kefír segített, csodát tett, de más meg ettől hányt. Próbálgasd, hátha jó vmelyik.
2012. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. aug. 15. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos a felfogás is. Nemrég olvastam erről egy nagyon érdekes kutatást, hogy azok az anyukák, akik teljesen természetes, és nem "más" állapotnak élik meg a terhességet, és ugyanúgy élik tovább a megszokott életüket (persze itt ésszerű határokra gondolnak, tehát nem isznak, cigiznek stb.) sokkal kevesebbszer vannak rosszul, mint azok, akik szerintem a terhesség teljesen más életmódot/felfogást követel. Én ebben látok rációt, nekem is ez a tapasztalatom az ismerőseim körében. De nagyon fontos az is, hogy mindig legyen valami a gyomrodban (ez csökkenti a savat, ami a hányingert okozza), illetve legyen rendben a cukorszint.
2012. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. aug. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!