Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamint szedjen a...

Milyen vitamint szedjen a férjem, hogy több és gyorsabbak legyenek a kis katonái?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen helyeken kérdezd meg,de a c és az e vitamin biztos.

2010. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vitamin ügyben nem tudok segíteni,viszont kávézzon rendszeresen,mert az gyorsítja "felpörgeti" a katonákat.Sok sikert :)
2010. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az andrológus letiltotta a férjemet a kávéról és engem is, a koffein öli őket, nőknél pedig vetélést okozhat, a doki ajánlotta a maca vibét, E vitamint, C vitamint és a tökmagot a férjemnek.
2010. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem FER14 nevű vitamint szedett. Nagyon jó hatással.
2010. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én és a férjem mindketten szedtük, és 1 hónapra rá baba lett, pedig előtte 3 évig próbálkoztunk sikertelenül. Ő mellé még E vit.- Cink-Szelén tablettát is szedett!


[link]


Ezt meg ugyanazon az oldalon találtam, de nincs tapasztalatom róla!:

[link]


Sok sikert!

2010. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kávé:nőknek nagyon elenzik mert meg öli a szervezetben a spermákat,férfiaknál javasolják aktus elött fél órával mert az ö szervezetükben gyorsitja azokat!

Fer14:nálunk 3 év probálkozás után keztdte e szedni a párom és a harmadik héten teherbe estem!sajnos el veteéltem azóta el elt 3hónap most megint szedi!nőknek a c-vitamin állitólag nem ajánlott mert száritja a nyálkahártyát de az e-vitamin a férfiak és a nőknekis eggyaránt nagyon hatékony!férfiaknak mág lehet használni a ginzenget meg a hal olajat ezekről úgy tudom hogy serkentik a sperma termelődést és javítja is azok minőségét!ezt csak hallottam!remélem tudtam segíteni!sok sikert

2010. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!Remélem összejön!
2010. szept. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!