Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így könnyen lehetséges, hogy...

Így könnyen lehetséges, hogy jön a baba? Ugye gond ilyenkor már nincs gyógyszer után?

Figyelt kérdés

Második hónap,hogy nem szedem a gyógyszert.A mensim múlt hét elején mulott el.Az alatt is együtt voltam a párommal párszor és most az utolsó 4-5 napban minden nap.Gondolom így simán esély van rá,hogy terhes lehetek?Én örülnék neki.

Az első hónapban persze nem sikerült bár tudom az rizikos is még úgy gyógyszer után.


2009. szept. 28. 12:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm és bizok benne.
2009. szept. 30. 20:10
 12/14 anonim ***** válasza:
12.20-as. Kössz a lepontozást. Akkor én valószinű a 20 százalékba tartozom, 5 terhesség rögtön. A családomnál senkinél, nem volt olyan, hogy várni kellett volna a bébire, sőt a környezetemben sem. Ritka esetben volt, hogy 1-2 hónap után jött össze. Én nem hiszem el ezt a kijelentést. Ezeken az oldalakon csupa olyan nő van, akinek problémája van a teherbeeséssel, ők persze, hogy csak annak hisznek amit olvasnak. Aztán ha eleve olyan tudattal fognak a családalapitásba, hogy van 20 százalék esélyem, akkor annyi is lesz. Tessék pozitivan gondolkodni, és nem elhinni mindent. Gondoljunk csak a nagyanyáinkra, hébe hóba szex és máris bébi lett. Nálunk az egyiknek 8 lett a másiknak 7. Az már másik kérdés aztán, hogy milyen sikeres a kihordása a terhességnek.
2009. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk, rokonságban, ismeretségi körben az egészséges pároknak ennyi idő alatt sikerült: 3 hónap, 12 hónap, 2 hónap, 3 hónap, 18 hónap, 21 hónap, 1 hónap, 11 hónap, 1 hónap. Nem tudom ennek mennyi az átlaga :)


Egyébként az a 20-30 % nem olyan kevés ám :) Elsőre rosszul hangzik, de ha pl már úgy nézed, hogy minden 4. nőnek azonnal sikerülhet a bab ez alapján a százalék alapján, akkor nem olyan rossz.


Kérdezőnek: "az első hónapban persze nem sikerült" , "így könnyen lehetsége" - látod, rögtön negatívan állsz hozzá! Miért ne sikerülhetne! Az internetes teherbeesős oldalak alapján ne állíts statisztikát, itt eleve azok a nők vannak, akiknek később jön össze, hisz pont ezért olvasnak utána, kérdeznek utána! Szóval hajrá és csak pozitívan!

2009. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. okt. 1. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!