Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így könnyen lehetséges, hogy...

Így könnyen lehetséges, hogy jön a baba? Ugye gond ilyenkor már nincs gyógyszer után?

Figyelt kérdés

Második hónap,hogy nem szedem a gyógyszert.A mensim múlt hét elején mulott el.Az alatt is együtt voltam a párommal párszor és most az utolsó 4-5 napban minden nap.Gondolom így simán esély van rá,hogy terhes lehetek?Én örülnék neki.

Az első hónapban persze nem sikerült bár tudom az rizikos is még úgy gyógyszer után.


2009. szept. 28. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Egy egészséges, normális ciklusban, rendszeres nemi élet mellett is csak 20% az esély a babára. Drukk!
2009. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én reménykedek és hát bízom benne sikerülni fog.Remélem a párom is örül neki.
2009. szept. 28. 13:00
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
hogy érted azt h reméled h a párod is örülni fog neki?titokba hagytad abba a gyógyszert?a tudta nélkül?amúgy mikor én abbahyagtam rá 16 hónapra sikerült csak teherbe esnem!
2009. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem titokban hagytam abba,ő is tud róla.Csak ahogy ismerem mindjárt ideges lesz.Pedig tudom ő is szeretné a babát,mert mondta is mivel érzi benne van a korban.Na meg én is ugy érzem,hogy bőven benne vagyunk.A másik ami miatt ő megijed,hogy nem lakunk még együtt.
2009. szept. 28. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Lehetséges, van akinek hamar összejön :)

Nem akartok előbb összeköltözni? Egész más ám valakivel együttélni, sokminden kiderül, szerintem baba előtt kellene összecsiszolódni, de ti tudjátok :)

2009. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már volt szó az összeköltözésről de míg én tanfolyamra járok nem akarunk ,mert nekem z helyben van és ő máshol lakik.Na de majd alakul közben.
2009. szept. 30. 11:29
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
A 20 százalék esély az azért egy kicsit erős kijelentés. Nem sok gyerek születne ha mindenki ennyi eséllyel indulna. Én pl. 2-szer tabletta abbahagyás után 2-3 hónap szünet, és utána rögtön összejött. Egy egészséges pár esetében azért ne beszéljünk 20 százalékról. Az már másik kérdés, hogy ha gond van akkor később érkezik. Sok sikert!
2009. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2009. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2009. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Egészséges pár esetében 15-20% esély van csak. Ezek tények.

Az is tény, hogy egy egészséges párnak 12 hónap alatt össze szokott jönni a baba.

Nekem nagyon bekavart a fogi, az abbahagyás után 10 hónapig nem volt peteérésem. Aztán sikerült a baba, de elvetéltem, mint kiderült, a gyógyszer abbahagyása gyógyíthatatlan pajzsmirigygyulladást csinált... Azóta már kezelnek, fél év alatt beállt az értékem (a gyógyszert egész életemben szednem kell),és fél évvel a vetélés után, 20 hónap várakozással összességében, most itt a baba.

Remélem, nektek hamarabb sikerül!

6 hetes kismama

2009. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!