Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 vetelesen vagyunk tul es...

2 vetelesen vagyunk tul es probalkozunk es megint megjott, lenne egy buta kerdesem h azt mondanam a dokinak h volt 3ik vetelesem, kitudja mutatni a vervetel v mas h nem is volt 3ik vetelesem?

Figyelt kérdés
tudom bonyolult es butasag de itt kulfoldon tenyleg csak 3ik veteles utan vizsgalnak es mar elkeseredtunk nagyon h nem sikerul:((ezert gondoltuk h ezt hazudnank a dokinak h volt 3ik is.szerintetek rajonne h azt mondanam hogy kimutatta a teszt halvanyan a 2csikot es a 3ik heten vereztem.
2013. máj. 1. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kimutatja ha elég későn mész, ha most rögtön akkor ultrahangon lehet látnia kellene még a nagyobb méhet.
2013. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de epp menstrualok,akkor fog latni valamit is?es vervetelbol kimutathato valami?
2013. máj. 1. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


ha vérzel nem mutatható ki, és sajna utána sem ... most volt velem ugyanez! ha a menstruációd késett és ugy vérzel akkor feltételezik hogy az voltál... vagy csinálnak egy hormonszint vizsgálatot... bár ez is csak a pillanatnyi állapotot mutatja, de ez sem jelenti ha magas, hogy terhes voltál, hiszen a menstruációtól is lehet magasabb... szóval egyáltalán nem derül ki sehogy, ha kamuztok kicsit! ...

2013. máj. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, a HCG hormon csak terhességnél van jelen és nem ürül ki a szervezetbôl néhány nap alatt. Tehát jóval késôbb kell dokihoz menned, hogy ne derülhessen ki. Viszont ha ilyen szigorúan veszik a kivizsgálást, hogy csak 3 vetélés után csinálják meg, akkor elhiszik bemondásra, bizonyíték nélkül, hogy terhes voltál? :(

Egyébként szurkolok baba ügyben!

2013. máj. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom itt olvastam már csodákat... Hogy lett pozitív teszt ami erős volt és utána folyamatosan gyengült a második csík... A doki azzal indokolta, hogy tünt el a csaj szervezetéből a hcg...

Nem tudsz hazajönni kivizsgálásra?

1-2 hét erejéig? Ha magánba mész vérvételre elég hamar megvan az eredmény (1 nap) és 10 ezer forint... Nem kevés de nem is sok...

2013. máj. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!