Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy buta kérdés, de...

Lehet, hogy buta kérdés, de ha rendszeresen megjön a menzesz, akkor tuti van peteérés is?

Figyelt kérdés

Tudom,biológia óra,tanultam is,de össze keveredtek a dolgok már a fejemben,Hogy is van ez?

Menzeszem 29-31 napos.

Ne nevessetek ki :-) köszi a választ előre is!


2013. ápr. 26. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
40 nap felett nincs peteérés. :)
2013. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy menstruálsz, még nem biztos, hogy van peteérésed .
2013. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Gondolom a ciklusodra értetted, hogy 29-31 napos, nem a menzeszedre. Több mint négy hétig vérezni, az már durva lenne :)

Szóval a vérzésed első napján indul a ciklus. Az attól számított általában 14. napon van peteérés. Ha ez a pete nem termékenyül meg a következő vérzéssel ürül ki a szervezetből.

2013. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos.
2013. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem biztos! en 4 evig szedtem fogamzasgatlot. amikor abbahagytam, mert babat szerettunk volna, sokaig nem estem teherbe. elmentem a dokihoz, es azt mondta miutan megvizsgalt, h nincs peteeresem. minden heten 2-szer mentem ultrahangos vizsgalatra, h figyelje van-e peteeresem, es kiderult h nem volt.
2013. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jelenti azt. Peteérésed lehet, de az ovuláció megtörténte kérdéses. Mindig rendszeres volt a mensim, mégis tele vagyok cisztákkal (peteérés után nem volt ovulációm, visszamaradtak a ciszták). Menstruáltam, de nem volt "benne" petesejt.
2013. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Igen,rosszul írtam,tényleg a ciklusom 29-31 napos.

De így is megértettétek.Köszönöm még egyszer.

A kérdés csak azért fogalmazódott meg,mert mi is babát szeretnénk(majd jövőre,de az idén év végén kezdünk el "próbálkozni")

Gyógyszert már abba hagytam januártól,aztán októbertől élesben menne a dolog.(munkahelyem miatt lehet csak onnantól,addig nem lenne célszerű)

2013. ápr. 27. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!