Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vkinek PCO-ja van, segíthet...

Ha vkinek PCO-ja van, segíthet valamit a 90napos kiválasztás elvén alapuló diéta?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,h a PCO-t a vese,a máj és az epe rossz működése,és a rossz kiválasztás is okozhatja.Lehet rosszul tudom!Köszi mindenkinek a válaszokat!
2008. jún. 15. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
szia,nekem is pco-m van de nekem nem mondta a doki hogy a vese,máj,epe miatt lenne!én sokat olvasgattam róla,de nem hallottam erről a diétáról!te hol láttad?
2008. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam biorezonancián,és ott mondta a természetgyógyász,hogy a rossz kiválasztástól lehet,na meg kimutatta a gép,h a májam,meg a vesém rosszalkodik.A diéta neve miatt kérdezem.(Kiválasztás diéta)Amúgy neked mit tanácsolt a dokid?
2008. jún. 15. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
engem elküldött hormonvizsgálatra,vérvételesre.ott at lh+fsh arányom miatt kiderült hogy pco-m van!írt fel norculutot hogy megjöjjön,majd clostit.ez volt a 2.adagom,péntekre várom az eredményt.ha most sem sikerül,még beszedem a következő adagot,mert ugy 3hónapig lehet szedni.utána átjárhatóságot csinálna a doki,de nem hiszem hogy belemegyek!inkább megpróbálok valami természetes módszert.ezért kérdeztem tőled a diétát!meg a homeopátiára gondoltam.és te,szedsz valamit?
2008. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen szedek.Én az Energy termékeit szedem,a természetgyógyászom azzal foglalkozik.Amúgy a diétát végigcsináltam,visszamentem újabb vizsgálatra biora,sokat javultam,rendszeres lett a mensim,beindult a vesém és a májam,ja meg fogytam is,(nem ártott),de nem a fogyás miatt csináltam.Most jön egy hathetes cseppkúra,elvileg utána nincs akadály.A cisztáim is fogynak.
2008. jún. 15. 20:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és a diéta 90napos,hosszú lenne leírni,de a www.90napos dieta.hu lapon utána tudsz nézni,na meg google-ban rákeresel kidob egy rakat oldalt.
2008. jún. 15. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is PCO-s vagyok. Nem tudják még mitől alakul ki, de a sok pici ciszta egy ultrahangos felvétlen nagyon jól látszik. Nézzétek meg a www.pcos.hu honlapot, ott sok kérdésre választ találtok. Vannak diéták is. Én minden este ittam cickafark-körömvirág-csalántea keveréket. Szedtem a norcolutot. És ami a legfontosabb le kell fogyni, szinte vékonyra. Én csak akkor tudtam teherbe esni, amikor lesoványodtam, de akkor azonnal!! Most 32 hetes vagyok. ha kell tanács, irj privit, sokat tudok erről a betegségről.
2008. jún. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben segít ez a fajta diéta ha a Pco mellé nem társul inzulin rezisztencia, mert akkor csak meghatárott mennyiségű szénhidrátot lehet bevinni a szervezetbe. A 90 napos elválasztó diéta lényege pedig az, hogy egy nap csak egy féle tápanyagot viszel be és van kifejezetten szénhidrát nap is. A belső elválasztású mirigyek működését befolyásolja ez a szindróma de csak akkor ha az inzulin háztartásod sincs rendben. Érdemes lenne felkeresned egy endokrinológust mert ez nem csak nőgyógyászati jellegű betegség.
2008. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!