Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmegyek nögyógyászhoz a...

Ha elmegyek nögyógyászhoz a 13-14. napon akkor meg tudja mondani hogy mikor lesz illetve mikor volt a pé-em? Mert azért az biztosabb nem?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat elöre is!
2008. jún. 15. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Legalábbis nekem pontosan belőtte. Igaz érezni is szoktam ilyenkor a hasam, hogy szurkál vmelyik oldalon.
2008. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Neked ettöl még nem jött össze a baby?Már 2 napja hogy fáj a hasam néha-néha,de tegnap az együttlétkor nagyon!De nem adtuk föl:))
2008. jún. 15. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajna ennek ellenére nem jött össze még a baba, mert semmi garancia erre a pé sem. Sokan menszesz után pár nappal esnek teherbe. Furcsa a természet..Mi el is kezdtük a vizsgálatokat, férjemnek megvolt, nekem hormonvizsgálat, uh és rákszűrés. Eddig minden rendben. Most a petevezeték-átjárhatóságira próbálom rávenni magam, ami ugye fájdalmas, de ha nem átjárható ezt uh-gal nem látja a doki. Ti mióta próbálkoztok?
2008. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megtudja mondani hogyha volt és azt is ha lesz, de azt nem pontosan hogy mikor, ezért kell gyakran együtt lenni.
2008. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mi 8hónapja próbálkozunk de teljes gözzel január óta,de persze van,hogy kimarad 2-3-4nap is mert hát dolgozni is kell.....:((
2008. jún. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!