Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csak 1-2 nap a mensim?...

Miért csak 1-2 nap a mensim? A gyógyszerek miatt van így? Nekem nehezen fog összejönni a baba?

Figyelt kérdés
Szedtem Closty 2-5. napig 3 szemet naponta.Éreztem a pérést is, jókor csináltuk.Valamint 16-25. napig 2x1 Norcolutot kellett szednem.A párom is elkeseredett egy kicsit, mert ha már az első Closty-s hónap nem sikerült, akkor lehet nem használ a többi sem, igaz elkezdtem szedni a köv. adagot.Meg lehet h elvékonyodott a méhnyálkahártyám is...?Olvastam itt, h van ilyen.
2008. jún. 15. 18:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Javasoltok valamit? Már fél éve próbálkozunk, igaz akkor spontán gyógyszerek nélkül, de rendszertelen volt a mensim és muszáj volt beállíttatni.
2008. jún. 15. 18:19
 2/7 anonim ***** válasza:
megkérdezném a dokidat hogy ha clostyt szedsz, akkor minek a norcolut??? Énnekem a closty első hónapjától nem szabadott szedni..a dokid szerintem csak beállítást akakr, vagyis a closty megcsinálja a peteérést, a norcolut meg elintézi, hogy megjön és kitisztulj, vagyis erősődjön a nyálkahártyád. szerintem menj el hozzá és szólj, hogy te babát szeretnél, vagy tudja?? nem értem a doki logikáját én a harmadik clostinál babás lettem, de már nem is emlékeztem a norcolutra..
2008. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja megint én vagyok és azt javaslom, hogy nem kell az a norcolut.
2008. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, nincs szándékomban beszedni a Norcolutot ebben a hónapban.Igaz a doki se írta fel.
2008. jún. 15. 18:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy mentem hozzá, h babát szeretnénk, de simán nem akar összejönni, a rendszertelenség miatt.
2008. jún. 15. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedem a clostyt, de mellé a 14.naptól duphastont szedtem+peteéréskor tűszőrepesztő szurit kaptam.Nekem is nagyon rendszertelen volt a ciklusom, de ezek a gyógyszerek segítettek beállítani.A 40. olykor 60 napos ciklusaim 25,26 napra csökkentek.

Most késik, és fájnak a melleim.Reménykedem.2 éve próbálkozunk:(

2008. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. Akkor egyértelműen nem kell a norcolut!! Tehát a dokid is azért nem írt fel újat. A closty kúrát pedig három hónapig lehet, aztán szünet után ismételhető szintén három alkalommal és utána mégegyszer ez, de akkorra már tüszőrepesztéssel szoktak segíteni. Ne aggódjatok sikerülni fog, csak pozitívan..
2008. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!