Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön a baba. Mennyibe...

Nem jön a baba. Mennyibe kerülnek az 1. havi vizsgálatok, gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Nálunk a magándokinál egy vizsgálat azt hiszem 5000 Ft. Ha elmegyek, akkor egyszer 5000, meg ha jól tudom kétszer hormonvizsgálat, ultrahang, vérvétel. Tehát minimum 20.000 Ft egy hónap? + gyógyszer (ha kell)? Vagy hogy van ez? Kinek mennyi volt egy hónap? Vagy a vizsgálatok? Másfél éve próbálkozunk, már voltam terhes, csak nem maradt meg.
2009. szept. 17. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem elküldtek hormonvizsgálatra, ugye a doki 5, aztán vérvétel, itt nem kellett, mert nem magánba voltam, de mikor visszahívott megint 5, aztán elküldött átjárhatóságira az mivelnem tbs röntgent kértem két napos korházzal, az volt 30, de megérte, mert rögtön mehettem haza, páromat is megvizsgálták, úgyhogy neki is 12, és nem derült ki semmi, mert minden rendben van, csak egy kicsit vagyunk selejtek, úh végülis mi itt hagytuk abba egy időre a dokikhoz járkálást, ez amúgy 2 hónapi Miskolc-vidékebb benzinköltséggel párosult. Most fogunk megint menni. Szerintem amúgy máshol nem kell fizetni, mert csak a magánt kell, ahol elemzi az eredményeidet, amúgy meg úgyis rendes rendelési időbe hív be, ha vért kell adni vagy uh, vagy ilyenek.

2009. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem magándokinál intéztem mert rengeteget kirángat a zsebedből tényleg. A hormonvizsg. egyszer pé elött 3-5 nappal és menzesz után 7 nappal akkor kiderül hogy mi a gond ha hormonális. Nekem nem volt szabályos peteérésem erre írtak costylbegyt-et és az első hónapban terhes is maradtam. Mindenkép doki és esetleg kamuz hogy mióta próbáljátok mert 1 évig nem nyúlnak hozzád hogy hátha sikerül természetes úton mi 6 hónap próbálkozásnál 1 évet mondtunk

2009. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja a costy meg 4-5 ezer volta két havi adagom csak 5 szemet szedtem be belelőle annyi elég volt. ultrahang nekem 2 szer volt a petefészek vizsgálatnál mind a kettő
2009. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor végül is sztk esetében a gyógyszert kell fizetni, ami neked 4-5 ezer volt. A magán kilőve, mert ez nagyon sok pénz. És az sztk-ban mindig ugyanahhoz a dokihoz mentél? Mert nálunk össze-vissza rendelnek a kórházban, mindig aznap reggel derül ki, hogy melyikük rendel.
2009. szept. 17. 10:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindig ugyanahhoz tudtam menni mert nekik legalább volt egy rendelési idő szabva. Úgy voltam vele ha útban lesz a bébi akkor adok a dokinak pénzt. De nekem vizsgálatok annyira nem fájtak mint akkor olyan szemét nem volt még senki mint Ő egyedül az szólt mellette hogy kórházban egy szülész nőgyógyász főorvos. Pénzt nem adtam
2009. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja igen a gyógyszeren kivül nem is kellett semmit fizetni mert minden tbre volt. Az előző is Én voltam. Drukk Nektek
2009. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hú, ez kicsit visszatart. Nem akarok mindig máshoz menni, nem tudom hogy csináljam.
2009. szept. 17. 10:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 7000 a magándoki. Viszont rendes, mert a hormon és spermavizsgálatot, az ultrahangokat, és minden egyebet a klinikán csinál, és az ugye ingyen van. Plusz a 3 havi Closty került 2500-ba, és az egyhavi Merional 4300-ba. Ja, és a laparoszkópiás műtétnél 10.000-et adtam.
2009. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, ja csak azt nem tudom előre hogy a magándoki a kórházban csinálná-e ezeket, vagy sem. Jaj, de nehéz!!! Nem akarom mindig újból elmondani, miért vagyok ott, mindenki máshogy kezelne, jaj, nem tudom!
2009. szept. 17. 10:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is 7 hónapja próbálkozunk sikertelenül.Nálunk össze vissza rendelnek a dokik,időpontot is kell kérni,sokszor csak 2 hét múlva tudnak adni.Ezért mentem magán dokihoz meglepően gyorsan kész vannak az eredmények.Már szedem a gyógyszert amit felírt.
2009. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!