Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összejöhetett? Tapasztalatok?

Összejöhetett? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel már 3 hónapja rajta vagyunk a baba projekten,elvileg 26-án volt peteérésem.Mi együtt voltunk 17-én 19-én 21-én 23-án 25-én.2-3 napja nagyon szurkál a méhem és mintha azt érezném hogy nagyobb is lenne,reggel nem tudtunk együtt lenni a párommal mert olyan érzésem volt mintha nyomná a méhem.Hányingerem is van és néha szédülök is.Elég sűrűn érzem azt hogy viszket a mellem és ma reggel óta a megszokottnál is többet böfögök (már bocsánat a kifejezésért).Már nem merem beleélni magam,Szerintetek összejött...
2013. ápr. 28. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg sikerült is, ilyen időn belül nincsenek tünetek, -még beágyazódás közelében sem lehetsz. Nem akarlak bántani, de valószínűleg a tested tréfál meg a jelekkel. Előfordul, ha az ember babára vágyik. A 25-ei együttlét esélyes, talán a 23 is.
2013. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hányinger, szédülés, böfögés szerintem csak a kiadós vacsora eredménye. Ha 26-án volt peteérésed, onnantól még 7-10 nap a beágyazódás. Tehát még semmilyen fizikai kapcsolat nincs a baba és a tested között, azaz nem érezhetsz semmit.
2013. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de lehet hogy előbb volt.Nem hiszem hogy egy kiadós vacsi következménye lenne mert ha keveset eszem akkor is ezt érzem ha nem eszek egyáltalán akkor is ....:S
2013. ápr. 28. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha máskor is böfögsz, akkor viszont biztosan nem terhességi tünet:)
2013. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!