Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején érzékeny,...

Terhesség elején érzékeny, szinte fájdalmas hólyag? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete késik, nemvárt idején volt egy kis barnázás, majd 4 napig apró mensi görcsök amiket felváltott enyhe derék fájás. Most meg a szemem körül kissé bebarnult és olyan-de-olyan feszülést érzek a hólyagomban, mintha két napja nem vizeltem volna, 5 percenként jártam a mellékhelyiségbe, majd rájöttem h elég 2 óránként is, akkor is csak azért nehogy kipukkadjon :P Nem tudom mi az a felfázás, de nem hiszem h ez volna, más panaszom nincs. Tapasztaltatok már ilyent? Felfázósok? Terhesek? :)
2013. ápr. 20. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csinalj tesztet! Ennyi keses mellett mar kimutatja! Ha negativ, menj el orvoshoz. A felfazas nem jatek!
2013. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Reggel tesztelek. A felfázásról már sok mindent hallottam, nem hinném h az lenne, de irány az orvos ha holnap negatív.
2013. ápr. 20. 11:08
 3/14 anonim ***** válasza:

a terhesseg es a felfazas, hugyuti fertozes tunetei nem ugyanazok, az utobbi kettonel a pisiles is faj es a hasad is, a sogornomnek most volt, igy ossze tudtuk hasonlitani...

en sajna ejszakankent orankent jarok ki kb, es mikor felkelek tobbszor tapasztaltam, h annyira faj, hogy majd szetdurran :) szoval eppenseggel lehet terhesseg jele, en a legelejetol rengeteg jartam pisilni

12 hkm

2013. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:) Én szívesen futkározom wc-re akár percenként is ha pozitív lesz holnap a teszt :D
2013. ápr. 20. 11:14
 5/14 anonim ***** válasza:
na akkor szurkolunk, hogy pozitív legyen! :)
2013. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 20. 11:49
 7/14 anonim ***** válasza:
sokszor voltam felfázva,kb 10napja olyat éreztem én is hogy érzékeny a hólyagom,és fájdogált a hasam ha pisilni mentem. De semmi egyébb még csodálkoztam is h nem csip meg semmi más.pár napig tartott, és 5napja pozitivat teszteltem. Persze lehet h mégis felfáztál. Tesztej.drukkolok.
2013. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Huhh ezt jó hallani, remélem én is a Te példádat követem!
2013. ápr. 20. 17:59
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi h drukkoltatok! Teszteltem:

[link]

2013. ápr. 21. 11:09
 10/14 A kérdező kommentje:
Jajjh s elmúlt nagyjából az "érzékeny hólyag" érzés.
2013. ápr. 21. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!