Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején érzékeny,...

Terhesség elején érzékeny, szinte fájdalmas hólyag? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete késik, nemvárt idején volt egy kis barnázás, majd 4 napig apró mensi görcsök amiket felváltott enyhe derék fájás. Most meg a szemem körül kissé bebarnult és olyan-de-olyan feszülést érzek a hólyagomban, mintha két napja nem vizeltem volna, 5 percenként jártam a mellékhelyiségbe, majd rájöttem h elég 2 óránként is, akkor is csak azért nehogy kipukkadjon :P Nem tudom mi az a felfázás, de nem hiszem h ez volna, más panaszom nincs. Tapasztaltatok már ilyent? Felfázósok? Terhesek? :)
2013. ápr. 20. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

jaj de jo.mar féltem,h azthiszed hitegetlek, pedig tényleg igy voltam.örülök! gratulalok!

7#

2013. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2013. ápr. 21. 13:24
 13/14 anonim ***** válasza:

wow! gratulalok, szep kis vonalak! :))

nekem a mai napig megmaradt a fajdalmas holyag, ha ejjel felkelek pisilni, es nagyon tele van.

2013. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D Tegnap azt írtam elmúlt, hááát :) újra itt van, de mit se bánom:)

Neked további Boldog Babavárást!

2013. ápr. 22. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!