Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs naptár szerint...

Az ovulációs naptár szerint 15-18-a között lesz peteé-m! Nekem tegnap és tegnap előtt mensihez hasonló görcseim voltak, mintha az a pé jele lett volna! Akkor mostmár lehet, hogy nem is fog sikerülni megint?

Figyelt kérdés
a görcsök előtti napokon is voltunk együtt,de félek,hogy már ennyi volt,és hiába fogunk próbálkozni! lehet,hogy most sikerült,de sajnos ennyi csalódás után,már csak negatívan tudok a dolgokhoz állni!!!!
2008. jún. 15. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a menstruáció elmúlását követően 2 nappal estem teherbe, szóval ne hagyatkozz a aptárra:) 5-6 napig szokott meglenni.


Dia

2008. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne álljatok le, még legalább pár napig rendszeres nemi élet javallott:) ha meg előtte is együtt voltatok, akkor miért ne sikerülhetne akár? minden hónap új remény:)
2008. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! A spermiumok akár 72 óráig is életképesek, és ha együtt voltatok akkor van remény. Az ovulációs naptár helyett figyeld inkább a hüvelyváladékodat. Ovuláció előtt nyulos tojásfehérjeszerűvé válik. A "nedves" napok a legtermékenyebb napok. Ja és ha negativan állsz a dolgokhoz nem is fog sikerülni. Sajnos tapasztalatból mondom. Egyszerűen csak szeressétek egymást a pároddal és minden rendben lesz!!!!!!
2008. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szia! tudom,hogy nem szabad negatívan hozzáállni,mert az nem jó,de még csak 23 éves vagyok,és sajnos rengeteg kellemetlen dolgon mentem már keresztül! ja,és a szomszédaim majdnem mind terhes,és azzal csesztetnek,hogy miért nem megyek el kivizsgálásra! szerintem 6 hónap után még nem is vizsgálódnak!!!
2008. jún. 15. 10:22
 5/8 A kérdező kommentje:
és még annyit kérdeznék,hogy ha már harmadik napja,mensi görcsnél elviselhetőbb görcseim vannak néha-néha,az minek a jele?
2008. jún. 15. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! A negativ hozzáállást saját tapasztalatból irtam. Betöltöttem a 36. életévem és túl vagyok több vetélésen, gyermekünk még nincs. Kezdetben nagyon zavart, hogy 10 évvel fiatalabb kismamákkal találkozok, és mindenki azt kérdezi, hogy mikor lesz gyerekünk. Most orvostól orvosig járok és legbelül érzem, hogy sikerülni fog.

Ha görcseid és fájdalmaid vannak beszéld meg egy dokival, lehet hogy nagyon egyszerű magyarázata van, de mégis megnyugtatna.

2008. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia! nagyon sajnálom! nekem tavaly volt egy terhességem,és sajnos 11. héten meg kellett szakítani,mert ödémás volt a magzat! azt mondta a doki,hogy 100-ból 1 nőnél fordul elő. most megint próbálkozunk! neked mit mondtak,hogy mitől van az,hogy mindig elvetélsz?
2008. jún. 15. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Több vizsgálaton is voltunk amikből semmi sem derült ki. Holnap megyünk a 3. genetikushoz /Czeizler Endréhez/ kb 3 hete már vettek tőlünk vért most fogja kiértékelni az eredményt.

Ezeket nem azért irtam, hogy félj egy következő terhességtől. Mi volt, hogy egy évet vártunk még sikerült teherbe esnem. És igen az orvosok fél év sikertelen probálkozással nem foglalkoznak. Kivéve ha magán dokihoz fordulsz. És meglátod amikor nem számitasz rá akkor fog sikerülni. Szivből kivánom, hogy átélhesd Te is az anyaság örömeit. Zs.

2008. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!