Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap nem kellene megjönnie....

Holnap nem kellene megjönnie. Ma reggel csináltam tesztet, negatív lett, de később, amikor ki akartam dobni, megjelent rajta a 2. csík. Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg 10 perc múlva nem lehet értékelni, mégis érdekelne a véleményetek, illetve a hasonló tapasztalatok. Előre is köszönöm!
2008. jún. 14. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonloan jártam.Tettem vettem otthon,idönként ránéztem...semmi.Késöbb gondoltam kidobom,és hallványan ott volt egy másik csik.Sirva fagadtam az örömtöl.VOLT BABA!!!Szoritok.
2008. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és gratulálok! Remélem nekünk is végre összejön már.
2008. jún. 14. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki,baba van a dologban.Drukkolok!
2008. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon várjuk már! A párom úgy rohant haza, mint egy őrült, hogy megnézhesse!
2008. jún. 14. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!