Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete voltam hormonvizsgálato...

1 hete voltam hormonvizsgálaton, PCO gyanúval csinálták meg a vizsgálatot, sok kicsi tüsző volt a petefészkemen. Tegnap voltam az eredményért, az orvos azt mondta, nincs PCO, gyógyszert se írt fel. Megnyugodhatok akkor?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta a lelet alapján,hogy várjunk még a gyógyszeres kezeléssel,ha most is sokat késik,menjek vissza,és jöhet a gyógyszer.Sokáig szedtem a gyógyszert,8 évig,10 hónapja hagytam abba,és azóta nagyon rendszertelen a menszeszem.Azt mondta az orvos szerinte magától be fog állni a menszeszem,ez csak a gyógyszer útóhatása.Mondtam neki a barátcserje kapszulát,azt mondta azt szedhettem,nem árthat.Csak mert félek nincs peteérésem,azt mondta így a lelet alapján,ezt nem tudja megmondani.Adjatok tanácsot,megnyugodhatok?
2009. szept. 25. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd meg a pcos.hu oldalon ( [link] a Teszteld magad! menüpontot!

Másrészt a pcos endokrinológiai betegsége,nem a nőgyógyáazok szakterülete.

2009. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!