Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek sikerült a baba,...

Akinek sikerült a baba, feltennétek nekem ide görbét? Hogyan alakult abban a hónapban a hője?

Figyelt kérdés
5 napja mérem, nyelv alatt, a kapott értékből leveszek 0,5 és így 36,3-36,2 között mozog (de még ma is volt kevés vérzés).Kíváncsi vagyok, hogy kellene alakulnia a hónap folyamán!
2013. ápr. 21. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen alacsony lesz, peteéréskor pedig megemelkedik majd, bizonyos szabályoknak megfelelően és a ciklus végéig magasan marad. Ha baba van, akkor nem jön meg és a hő továbbra is magasan marad, ha meg megjön, akkor visszaesik erre a szintre, vagy a vérzés első két napjában, vagy már a vérzést megelőző egy-két napban.
2013. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SZia! Az elméletet én innen tanultam:

[link]


De kértél babás görbét, ezért csatolom a sajátom :)

[link]


Sok sikert és mielőbbi pozi tesztet neked is! :)

2013. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!!


Nagyon édes, hogy 11 tesztet lőttél el :))


Kérdező!!


Ez az én görbém, először mérem. Azt mondják jó, tankönyvi görbe, persze, én még nem tudom sikerült-e.


[link]

2013. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell levonni a hőből akár hol méred is! Én soha nem vontam le!


Nekem ilyen lett a sikeres görbém! [link]

2013. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az én görbém és már 3 éves a leányzó!Sok sikert!

2013. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-nek lányt tippelek, 4-nek fiút.

Stimmel?

első

2013. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Aranyosak vagytok!Mérem szorgalmasan!Levonom a 0,5 orvost kérdeztem, azt mondta nyelv alatt ha mérem, le kell vonni...
2013. ápr. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!