Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban, vagy...

Lehet baba a dologban, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Védekezés nélkül voltunk együtt peteéréskor, előtte is, utána is. Tudom, hogy elméletileg igen, nagy rá az esély. De csináltam tesztet, én kis ostoba, ami nagyon nagyon halványan + lett. A tegnapi negatív. 19-én nem kellene megjönnie. Tünetem ha annak lehet nevezni csak annyi van, hogy mintha feszülnének a melleim, de ugye attól is lehet, hogy meg fog jönni. Ráadásul Betadine hüvely kúpot is alkalmaznom kell bakteriális fertőzés miatt... :S

Szerintetek? Tudom, hogy senki nem jósnő, meg nem láthattok belém.

Köszönöm!


2013. ápr. 16. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A 19-ei teszt már biztosat mutat..:) Nyugi..:)
2013. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem az a teszt egyértelmű + lesz. Nagyon beleéltem már magam. :) Mondjuk ilyenkor a legrosszabb érzés csalódni.
2013. ápr. 16. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem még kicsit korán teszteltél!Én Április 8-ra nem vártam,nem is jött meg.11.-én teszteltem egy halvány pozitivat!13.-án ismét halvány pozi.Tegnap voltam nödokiál,és hülyei uh-val is alig látja!Tegap teszteltem egy eröss pozit!Türelem!!És sztem 19.-e elött e tesztelj mert felesleges!Drukkolok!

2013. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!