Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most teszteltem clarblueval...

Most teszteltem clarblueval és sajnos negatív! Még két nap van a nem vártig! Lehet ebből még baba? Vagy felejtsem el megint?

Figyelt kérdés
Nagyon erős hányingerem van már 3napja és a hasam is fájdogál. Néha szurkál is! Tudom hogy reggel kellett volna tesztelnem de már nem bírtam tovább!
2009. febr. 24. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenkor lehet még a reggeli tesztelés korai lett volna. Elfelejteni még nem kell a dolgot, hanem 2-3 nap múlva reggel újra tesztelni.

2009. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy látok egy halvány csíkot,de attól félek nem e szellem csík!Nem tudom eldönteni!
2009. febr. 24. 17:04
 3/4 A kérdező kommentje:
A párom is megnézte a tesztet és ő is látta ahalvány csíkot!Szerintetek reggel teszteljek???
2009. febr. 24. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nagyon türelmetlen vagy és nem sajnálod rá a pénzt, akkor ha most már nem iszol többet, akkor néhány óra múlva megint nézhetsz egyet, hátha erősebb a koncentráció.

ja, és ne clearblue-val, mert az csak 50 ml/U HCG hormont mutat ki és van olyan, amelyik már 10-et, igaz azt nem mindenhol lehet kapni, de általában 20-asok vannak a patikában (lilly, gabriel) ezek már biztosan pozitívek, ha a Clearblue-n valóban ott a halvány csík!

de reggel már mindenképp ki kell mutatnia egy 20-asnak!!!

2009. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!