Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra készülnénk. Most...

Lombikra készülnénk. Most kell fizetni a vizsgálatokért vagy nem?

Figyelt kérdés
Érdeklődtem és az egyik helyen azt írták hogy a Kaáliban fizetni kell minden vizsgálatért, Pesten viszont nem kell fizetni.Most akkor hogy van ez? Pesten melyik az-az intézmény ahol csak a gyógyszerekért kell fizetni a vizsgálatokért nem?
2008. jún. 13. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha a Kaáliba mész, akkor a vizsgálatok egy részét elvégeztetheted máshol is (ezt a Kaáliban megmondják az első konzultáción), pl. rákszűrés, chlamydia, HSG, spermavizsgálat. Lényege, hogy az eredmények 1/2 éven belüliek legyenek. Vannak viszont olyan vizsgálatok, amiket a Kaáliban végeznek el, pl. vérvételből a hormonszinteket megnézik, HIV, stb. A gyógyszereket (injekciókat) természetesen minden esetben fizetni kell, kb. 50 000/hó.
2008. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1.válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy amikor kezelés alatt állsz, akkor már nem fizetsz (vérvétel, UH).
2008. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Es maga a beultetes, es az elotte levo laborban vegzett munka is ingye nvan. Marmint mikor a petet leveszik megtermekenyitik es nyomon kovetik, osztodik-e stb. es a beultetes is ingyenes.
2008. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, nem tudom a mostani arakat, de fel eve ismimnek 100e Ft volt a gyogyszer (injekciok, stb) De o tobbedszer probalkozott ,akkor tobb gyogyszer kell, lehet ezert volt ennyi.
2008. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gyógyszerárakkal tisztában vagyok! de már elijesztettek hogy a kaáliban fizetni kell minden vizsgálatért,. Ímert mi már eldöntöttük hogy debrecenbe mennénk de most meginogtunk.
2008. jún. 13. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!