Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségibe fizetni kell a...

Meddőségibe fizetni kell a vizsgálatokért?

Figyelt kérdés
17-én megyek meddőségibe a János kórházba. Gondolom először csak beszélgetés, és utána jönnek a vizsgálatok. Vagy már elsőnek vizsgálnak is? Mennyibe kerülnek ezek a vizsgálatok, vagy ingyenesek? Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 4. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal konzultáció, beszélgetésm kikérdeznek a ciklusodról, beteségeidről. Elmondják mikor kezdődnek és milyen vizsgálatok lesznek. Ingyenesek, ha gyógyszert kapsz valamire azt neked kell kiváltani.

Ha inszenináció vagy beültetés lesz, annál is a beavatkozás ingyenes, a gyógyszereket, injeklciókat neked kell fizetni. Ez 50-200 .000 FT.

Mivel sok helyen a beav. ért is pénzt kérnek, rengetegen vannak, az épület előtt áll általában sor reggelente a recepcióhoz, ott igazítanak útba hogy kihez-hova kell menned. De max. 1,5 óra alatt be lehet jutni ha a sor végére kerülnél. Bennt már gyorsan mennek a dolgok.

2009. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha valamilyen gyógyszert kapok az ugye nem olyan drága, szóval nem 10ezres gyógyszerek ugye?? Remélem csak valami apróságot találnak, és nem lesz szükségem inszemre.
2009. szept. 4. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ mit találnak... De itt az elsődleges cél a baba összegozása, szóval ha minden oké is, vagy kiderül mi a baj és megoldják, akkor inszemináció lesz. Ha valami okkal nem lehet, akkor beültetés. Ez a 2 variáció van. (Meg persze hogy közben esetleg spontán terhes leszel:))
2009. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írtam neked privátba.
2009. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg a privát üzenetet. Azt email címre küldik vagy itt lehet megnézni?
2009. szept. 5. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emilcímedre amit megadtál regisztrációkor. Nézd meg a beállításaidat és jelöld be ha nincs, hogy küldhetők emilek a címedre.
2009. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Be van állítva de még nem kaptam semmit:-((
2009. szept. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!