Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó nőgyógyász Cegléden vagy...

Jó nőgyógyász Cegléden vagy környékén? és érdkelne kb mennyit kérnek a vizsgálatokért és szülésért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ kinek mit jelent az hogy jó nőgyógyász...

Nekem dr Pusztai Géza, ő egy nagyon szókimondó, egyesek szerint nyers ember. Velem mindig nagyon korrekt és kedves volt, bár nem is jön be nálam a mézes-mázos mellébeszélős fajta. Sokkal szimpatikusabb, ha megmondja, ha van valami baj, mintha mellébeszélne. Régóta ismerem, idős nagy tudású orvos szerintem. Magánrendelése van, ott az első vizsgálatért 7e-t fizettem, utána soha nem mondott összeget, de az 5-öt mindig megkapta. Minden alkalommal megvizsgálta a babát uh-al is. Soha nem hívott feleslegesen, vagy túl gyakran. Az utolsó hónapban már a kórházba hívott, ott csinálta a vizsgálatokat. Szülésre konkrét árat nem mond, amikor rákérdeztem annyit mondott, hogy ha jut, ő megköszöni, de ha nem akkor sincs harag. ha megnyerjük a lottóötöst akkor azért gondoljunk rá :)

Hát ennyi... két fiút szültem nála 3 és 1 éve :)

2011. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az információ , utánna néztem voltam is ott egyszer de nem nála hanem dr Albunál.
2011. aug. 25. 17:28
 3/3 anita0802 ***** válasza:
nekem is ő az orvosm csak jót tudok mondani róla nekem sem mondott árat.a vizsgálatokon minden kérdésemre részletesen válaszol.türelmes, kedves, jópofa, profi
2011. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!