Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 napja késik a 11. napon...

17 napja késik a 11. napon negatív volt a teszt holnapis csinálok 1et ha azis negatív lesz akkor lehetséges, h enyit késsen terhesség nélkül vagy csak a teszt nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
olvastam, h lehet, fogyókurától, meg időjárástól, fogyózom, de nem olyan durván, a mostani időjárástól lehetséges? ja és csak óvszerrel védekezünk, de azt elejétől a végéig
2013. ápr. 14. 15:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utánanéztem ennek a 2 betegségnek, nem érzékelek hasonló tüneteket
2013. ápr. 17. 11:18
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem dokit mindenképpen keress, nézetni kellene egy hormonsort, abból meg tudja állapítani, mi lehete a gond.
2013. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy itt kérdezgetek, de tényleg MINDENKÉPP írd meg hogy mi volt, mi lett, mi van, hogy vagy...mert hasonló helyzetem van, és fontos lenne köszönöm szépen!!!!
2013. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
történt azóta feljemény???
2013. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
most szerdáig várok, úgynézki nemfog megjönni szóval irány a nőgyógyász=/ még szerdán csinálok egy tesztet ha azis negativ tehát ha még a 35.napon is negativ akkor vértfognak venni?:S
2013. ápr. 29. 17:24
 16/20 anonim ***** válasza:
szia! nem tudom, de egyáltalán nem biztos h vért vesznek. De ha esetlegvmi okból mégis, NEM BAJ, semmi az egész, csak ne nézz odda és kész, picit szúr aztán ennyi. a lényeg h kiderüljön mi a gond, lehet h semmi komoly. szorítok, ne félj. írj még h mi történt!!!köszi
2013. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
tegnap reggel csináltam még 1 tesztet azis negatív lett, aztán egésznap görcsölt a hasam és végülis este megjött, de még nem normálisan lehet, h ennek az az oka, h azóta csak feküdtem/aludtam vagy lehet, h most amugyis ilyen kis furán leszmeg, mert azért elég sokat késett. barátom volt herbáriában cickafarkfűért, mert elvileg az használ, de mire ideért pont nem kellett már=D viszont aztmondta neki az eladó, h a fogyókurától lehet. Ja és mostanában sok kis problémám is adódott, mint kiütések, nehezen gyógyuló tetoválás, állandó körömtörés tehát rossz fogyókurát csináltam és legyengült az immunrendszerem és valószinűleg ezért nem jött meg. Köszönöm a válaszokat egyébként=)
2013. máj. 4. 09:11
 18/20 anonim ***** válasza:
szia! na hát örülök akkor, remélem minden rendben lesz.
2013. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Az mindenképpen egy súlyos zavar ha ennyit késik ha eddig aránylag időben jött eddig. Mindenképpen keress fel egy orvost még ha nem is lennél terhes, hiszen mondtad hogy védekeztek. Igaz abban az esetben is előfordulhatnak balesetek, de mindenképpen kell egy vizsgálat, hogy mi is okozhatja a problémát.
2013. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Màr megoldodott a probléma, legalàbbis erre a honapra. Elég valoszinu, h a helytelen tàplàlkozàssal rontottam el a dolgokat.
2013. máj. 6. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!